گارانتی قیمت در

لیست همکار پارسیس الکترونیک

cctv

دوربین مداربسته آنالوگ و شبکه

gate-opener-2

برندهای مختلف جک پارکینگ

hard-price

هارد اینترنال دوربین

accessories

متعلقات دوربین مداربسته

wifi

دوربینهای وایفای و فانتزی

silex

دزدگیر اماکن و متعلقات جانبی

rino-banner

دنبال کیفیت هستید؟

برای پروژه های خوب خود دنبال محصول خاص هستید؟

اگر برای پروژه های بزرگ خود یا پروژه هایی که در آن کیفیت اجرا برای شما و کارفرما اهمیت بسزایی دارد،  دنبال محصول خاص هستید. یا اگر دنبال محصولی هستید که لطمه ای به برند شما نزند ما محصولات رینوسک را که شامل دوربین مداربسته TVI، دوربین مداربسته تحت شبکه، دزدگیر اماکن و جک پارکینگ می شود را به شما توصیه می کنیم. از لینک زیر می توانید لیست قیمت مصرف کننده را دانلود نموده و درصد تخفیف همکاری را از کارشناسان فروش پارسیس الکترونیک جویا شوید.

فروش ویژه کمباکس

از این پس کمباکس را با حداکثر تخفیف از پارسیس خریداری نمایید. جهت دریافت قیمت کارتنی کمباکس با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید. 

راههای ارتباط با

واحد فروش پارسیس الکترونیک

برای اینکه با پروسه فروش به همکار پارسیس الکترونیک آشنا شوید در اینجا توضیحاتی برای شما بیان می گردد. در ابتدا کارت ویزیت همکاری خود را برای کارشناسان فروش از طریق پیامرسانهای مطرح ارسال می نمایید. سپس کارشناسان ما با تایید رسته صنفی شما امکان فروش با قیمتهای درج شده در لیستهای این صفحه را خواهند داشت. سپس تصویر پیش فاکتور ممهور به مهر پارسیس الکترونیک برای شما به همراه شماره حساب جهت واریز ارسال می گردد و شما می توانید مبلغ پیش فاکتور خود را در صورت تایید واریز نمایید. در ادامه با ارسال تصویر رسید واریزی خود فاکتور شما جهت ارسال به انبار پارسیس الکترونیک ارسال می گردد. 

خانم فرزانفر

خانم فرزانفر

تلفن تماس

1504163 – 0901

خانم کریمی

خانم کریمی

تلفن تماس

1504163 – 0902

آقای زین العابدین

آقای زین العابدین

تلفن تماس

1504163 – 0900

تلفن ویژه

021-91002686

منتظر تماس شما هستیم!