دربهای اتوماتیک نوین

دربهای اتوماتیک نوین

پیشرفت علم در دربهای اتوماتیک هم به راحتی مشهود است و تکنولوژی را می توان به عینه در نسل جدید این سیستمها دید. 

اگرچه خانواده دربهای اتوماتیک دارای شاخه های زیادی همچون کرکره اتوماتیک، دربهای اتوماتیک شیشه ای، درب اتوماتیک پارکینگ، کرکره برقی صنعتی، دربهای سریع السیر و  . . . می باشد ولی در نگاه اول به دربهای اتوماتیک پارکینگی می پردازیم که شاید با توجه به سر و کار روزمره یکایک ما، جایگاه ویژه ای را در زندگی روزمره ما باز کرده است.

زمان زیادی از دربهای اتوماتیک دست ساز، دربهای اتوماتیک پنوماتیک نمی گذرد به عبارت دیگر صنعت دربهای اتوماتیک در آن روزگار در حال شکل گیری و پیدایش بود و در عین سادگی حس خوب آرامش و راحتی را برای ما القا می کردند. حال در این ایام دربهای اتوماتیک از برندهای خوب مانند بی اف تی BFT فک FAAC فادینیFADINI نایسNICE که اکثرا ساخت ایتالیا می باشند و تنوع بسیار زیادی وارد بازار شده اند. در دربهای اتوماتیک جدید، اضافه شدن باتری، انکودر، میکروسوییچ و . . . باعث شده است تا عمر این سیستمها بیشتر شده و در نهایت رضایت و آرامش خاطر بیشتری را به ارمغان بیاورند.

بطور مثال در حال حاضر دربهای اتوماتیک هیدرولیک 24 ولت وارد این بازار شده اند تا ضمن داشتن قدرت بالا، و امکان استفاده از تردد بالا در هنگام قطع برق با مشکلی مواجه نگردند. اصولا دربهای اتوماتیک پارکینگی در دو تیپ اصلی هیدورلیک و الکترومکانیک در دسترس قراردارند، دربهای اتوماتیک هیدرولیک برای محیطهای با تردد بالا و دربهای سنگین و دربهای الکترومکانیک برای دربهای با تعداد تردد و وزن کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. البته قابل ذکر است که دربهای اتوماتیک الکترومکانیک با موتور 24 ولت DC امکان تردد بالا را نیز فراهم نموده اند.


نظر دادن

درباره ما

parsys-electronic

 پارسیس الکترونیک در زمینه سیستمهای حفاظتی امنیتی، سیستمهای هوشمند ساختمان در حال فعالیت می باشد، همچنین با کسب نمایندگیهای رسمی از برندهای معتبر در زمینه دربهای اتوماتیک و دوربینهای مداربسته سهم بزرگی را از بازار این صنعت به خود اختصاص داده است    .

استخدام

parsys-electronic

پارسیس الکترونیک در جهت توسعه واحد فروش خود در فروشگاه مرکزی خود نیرو استخدام می نماید. مدیران فروش و کارشناسان فروشی که تجربه کاری در زمینه دوربین مداربسته، درب اتوماتیک و یا خانه هوشمند را دارا می باشند می توانند رزومه شغلی خود را به ایمیل [email protected] ارسال نمایند .

تماس با ما

فروشگاه مرکزی پارسیس الکترونیک

تهران، خیابان جمهوری، بزرگترین مرکز سیستمهای حفاظتی امنیتی خاورمیانه، پاساژ علاالدین دو 2
تلفــن : 66348335 (9821)
فکس : 66348344 (9821)
تلگرام : 9011504163 (98)