آپدیت دستگاه دی وی آر

آپدیت دستگاه sunnex

عموما برای آپدیت دستگاه های DVR شما باید نسخه جدید را مطابق با مشخصات دستگاه از کمپانی سازنده تهیه نموده و مطابق با دستورات سازنده آپدیت را با فرمتی که سازنده  تایید نموده است، اعمال کنید. به عبارت دیگر طریقه آپدیت کردن دستگاههای دی وی آر موجود در بازار متفاوت بوده و شما می بایست با طریقه های مورد تایید هر سازنده دی وی آر دی ویمشتری خود را آپدیت کنید.

جهت بروز رسانی دستگاههای 2088 و 2184 شرکت سانکس sunnex باید ابتدا فایلهای آپدیت این دو دستگاه که در کانال تلگرام پارسیس الکترونیک می باشد را دانلود کرده و مراحل زیر را به ترتیب با نهایت دقت انجام دهید.

برای بروز رسانی دستگاه DVR خود از طریق درگاه USB ابتدا فایل مورد نظر آپدیت با پسوند tar را از کانال پارسیس الکترونیک دانلود کنید.

سپس از مکانی که فایل مورد نظر را ذخیره نموده اید، فایلها را داخل فلش  USB قرار دهید ( نکته  بسیار مهم نیازی به extract  کردن فایل مورد نظر نیست)

در نظر داشته باشید که فایل tar  را بدون پوشه بندی بر روی USB قرار دهید.

بعد از متصل کردن USB به دستگاه DVR به منوی اصلی دستگاه مراجعه کرده و به تنظیمات پیشرفته دستگاه میروید.

در منوی تنظیمات پیشرفته دستگاه دی وی آر به پنجره بروزرسانی را باز می کنیم.

در این پنجره شما دو گزینه پیش روی خود دارید.

1- موقعیت مکانی فایل مورد نظر

2- نام فایل شناسایی شده.

در گزینه تنظیمات موقعیت مکانی شما میتوانید با توجه به آپدیت مورد نیاز فایل های مورد نظر را انتخاب کنید.

در گزینه نام فایل ها شما نام فایل مورد نظر را مشاهده میکنید.

بعد از انتخاب فایل مورد نظر دستگاه فایل آپدیت را شناسایی  بر روی کلید تعبیه شده بروزرسانی در منو دستگاه دی وی آر ای اچ دی کلیک کرده و دستگاه شروع به بروزرسانی میکند.

حتما توجه داشته باشید که در طول بروزرسانی دستگاه DVR را ابدا خاموش نکنید و یا کابل برق متصل به دستگاه را جدا نکنید در این صورت بروزرسانی انجام نشده و دستگاه دچار مشکل اساسی میشود.

پس از بروزرسانی دستگاه DVR مورد نظر خود را ری استارت کرده و همراه با نرم افزار آپدیت شده روشن میشود. این کار معمولا چند دقیقه ای بیشتر از حد معمول طول میکشد پس شکیبا باشید. دستگاه DVR شما به این طریق آپدیت شد. در صورتیکه نیاز به آپدیت دستگاههای دیگر داشتید می توانید با بخش فنی ما نیز ارتباط برقرار کنید.

مقاله‌های مشابه

آشنایی با جک سوپر لایف

آشنایی با جک سوپر لایف

یکی از جکهای پارکینگی ساخت ایران که به تازگی به بازار عرضه شده است جک سوپر لایف می باشد. این جک از تکنولوژی ایتالیا بهره برده و با کیفیت رقابتی در ایران تولید می شود.

بیشتر بخوانید
دوربین وارملایت چیست

دوربین وارملایت چیست

دوربین وارملایت دوربین مداربسته ای است که در شب ها برخلاف دوربینهای مداربسته معمولی تصویر سیاه و سفید ندارد و تصویر رنگی در شب مهیا می کند.

بیشتر بخوانید
آموزش کددهی ریموت بنینکا

آموزش کددهی ریموت بنینکا

بنینکا یکی از برندهای معتبر درب اتوماتیک ساخت ایتالیا می باشد، در این مقاله آموزشی نحوه کددهی ریموت BENINCA بر روی برد HEAD که برد دربهای لولایی دو لنکه بنینکا می باشد، آموزش داده شده است.

بیشتر بخوانید

شما هم به جمع ۱۰,۰۰۰ مشترک خبرنامه‌ پارسیس الکترونیک بپیونید

instagram-parsys

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *