آموزش بازبینی تصاویر DVR

آموزش بک آپ دی وی آر

همانطور که پیش تر عرض شد وقتی کاربران دوربین مداربسته را برای منزل یا فروشگاه خود نصب می کنند ممکن است پس از مدتی نیاز داشته باشند تا تصاویر ضبط شده یک تاریخ و ساعت خاص را بازبینی کنند یا با وصل حافظه های جانبی مانند کول دیسک، فلش و  . . . بخشی از این ویدئو را بر روی این حافظه های پشتیبان گیری کنند
در این مقاله و ویدئو آموزشی اتاق آموزش پارسیس الکترونیک نسبت به تهیه یک ویدئو مختصر و مفید برای آموزش بازبینی تصاویر ضبط شده دستگاه DVR و پشتیبان گیری از ویدئو ضبط شده بر روی هارددیسک جانبی اقدام نموده است، البته قابل توجه است این مقاله یه پیش درآمد برای تفسیر بهتر ویوئو آموزشی بوده و شما جهت اشراف بیشتر به موضوع بازبینی تصاویر ضبط شده دوربینهای مداربسته باید ویدئو آموزشی را تا انتها تماشا نمایید.
برای اینکه ویدئو های ضبط شده دوربین مداربسته را بر روی دستگاه DVR مشاهده کنیم می بایست ابتدا وارد منومربوط به آن در DVR شویم. برای هر دستگاه DVR از برندهای متنوع بازار، این منو با اسم های متفاوتی ترجمه شده است، ولی پس از پیدا کردن این نام در دیجیتال ویدئو رکوردر خود با پنجره ای مواجه می شوید که این پنجره در اکثر سیستمهای نسبتا شبیه به هم بوده و دارای پارامترهایی بوده که بسیار به هم شباهت دارند، لذا با دانستن وظیفه هر قسمت در هر صفحه به راحتی می توانید تصاویر ضبط شده دوربین مداربسته در رکوردر خود را مشاهده نمایید.

وارد منو DVR شدن

همانطور که مطرح گردید برای بازبینی تصاویر DVR بایستی به منو مربوط به آن از منو اصلی دستگاه رجوع کنید، برای اینکار نامهای متفاوتی در نظر گرفته شده است، مانند مرور کردن، بازبینی، play back و . . . وقتی این منو از منو اصلی را در دستگاه DVR خود مشاهده کردید بر روی آن کلیک کنید تا وارد صفحه play back دستگاه DVR شوید. پس از وارد شدن به پنجره play back  یا مرورکردن در دستگاه DVR با پنجره ای مواجه می شوید که دارای پارامترهای یکسانی می باشد.

تقویم دستگاه DVR

در صفحه play back دستگاه شما با تقویمی مواجه می شوید که از روی این تقویم باید تاریخی که تمایل دارید در آن بازه فیلمهای ضبط شده دوربین مداربسته را بازبینی کنید، باید تنظیم گردد. این زمان می تواند سال، ماه روز ساعت و . . . تنظیم شود.

تعداد کانال دستگاه DVR

در این صفحه شما می توانید تعداد کانالهای DVR را که مربوط به هر دوربین مداربسته باشد انتخاب کنید تا دوربینهای را 4 تایی یا 8 تایی با هم مشاهده کنید. در این قسمت از منو دستگاه شما باید کانالهایی از دوربین مداربسته را که میخواهید مشاهده کنید انتخاب کنید

نوار ابزار playback

در این صفحه آیکونهایی نظیر DVD PLAYER های خانگی مشاهده می کنید که می توانید با این آیکونهای نظیر play کردن  و . . . فیلمهای ضبط شده رکوردر را پخش کنید، جلو بزنید با سرعت بیشتری تماشا کنید و . . .
در این مقاله سعی شد به اختصار نحوه بازبینی فیلمهای ضبط شده DVR توضیح داده شود، برای اشراف بیشتر به این موضوع وارد سایت آپارات شده و یا بر روی لینک زیر کلیک کنید تا ویدئو آموزشی بازبینی فیلمهای ضبط شده دوربین مداربسته در DVR را مشاهده کنید.

VIDEO

PARSYSSHOP-LOGO-SITE

مقاله‌های مشابه

آشنایی با جک سوپر لایف

آشنایی با جک سوپر لایف

یکی از جکهای پارکینگی ساخت ایران که به تازگی به بازار عرضه شده است جک سوپر لایف می باشد. این جک از تکنولوژی ایتالیا بهره برده و با کیفیت رقابتی در ایران تولید می شود.

بیشتر بخوانید
دوربین وارملایت چیست

دوربین وارملایت چیست

دوربین وارملایت دوربین مداربسته ای است که در شب ها برخلاف دوربینهای مداربسته معمولی تصویر سیاه و سفید ندارد و تصویر رنگی در شب مهیا می کند.

بیشتر بخوانید
آموزش کددهی ریموت بنینکا

آموزش کددهی ریموت بنینکا

بنینکا یکی از برندهای معتبر درب اتوماتیک ساخت ایتالیا می باشد، در این مقاله آموزشی نحوه کددهی ریموت BENINCA بر روی برد HEAD که برد دربهای لولایی دو لنکه بنینکا می باشد، آموزش داده شده است.

بیشتر بخوانید

شما هم به جمع ۱۰,۰۰۰ مشترک خبرنامه‌ پارسیس الکترونیک بپیونید

instagram-parsys

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *