کاتالوگ دوربین مداربسته پارسیس

Parsys-CameraPriceList

ه همین دلیل پارسیس الکترونیک بر آن شده است تا ضمن ارائه لیست قیمت دوربین مداربسته هفتگی به نمایندگان و توزیع کنندگان ، کاتالوگی از محصولات خود را در قالب یک فایل در کانال تلگرام و سایت آپلود نماید تا همکاران گرامی به راحتی بتوانند این کاتالوگ را به مصرف کنندگان خود جهت انتخاب راحت تر ارائه نمایند.

کاتالوگ دوربین مداربسته

همکاران گرامی بایستی در نظر داشته باشند در این کاتالوگ هیچ اسمی از پارسیس الکترونیک و پل ارتباطی درج نگردیده است تا همکاران و نمایندگان با خیال راحت بتوانند این کاتالوگ را به مصرف کنندگان خود ارائه نمایند. البته بایستی مد نظر داشت پارسیس الکترونیک برای نمایندگان استانی خودآفری را تا کنون در نظر داشته است که لیست قیمت را با نام و شماره تماس نمایندگان تهیه و هر هفته در اختیار آنها می گذارد.

برای دانلود کاتالوگ محصولات دوربین مداربسته می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

مقاله‌های مشابه

آشنایی با جک سوپر لایف

آشنایی با جک سوپر لایف

یکی از جکهای پارکینگی ساخت ایران که به تازگی به بازار عرضه شده است جک سوپر لایف می باشد. این جک از تکنولوژی ایتالیا بهره برده و با کیفیت رقابتی در ایران تولید می شود.

بیشتر بخوانید
دوربین وارملایت چیست

دوربین وارملایت چیست

دوربین وارملایت دوربین مداربسته ای است که در شب ها برخلاف دوربینهای مداربسته معمولی تصویر سیاه و سفید ندارد و تصویر رنگی در شب مهیا می کند.

بیشتر بخوانید
آموزش کددهی ریموت بنینکا

آموزش کددهی ریموت بنینکا

بنینکا یکی از برندهای معتبر درب اتوماتیک ساخت ایتالیا می باشد، در این مقاله آموزشی نحوه کددهی ریموت BENINCA بر روی برد HEAD که برد دربهای لولایی دو لنکه بنینکا می باشد، آموزش داده شده است.

بیشتر بخوانید

شما هم به جمع ۱۰,۰۰۰ مشترک خبرنامه‌ پارسیس الکترونیک بپیونید

instagram-parsys

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *