چرا پروتکل زی ویو در خانه هوشمند لیدر بازار شده است؟

ZWAVE SMART HOME

یکی از موارد مهم در پروتکل های خانه هوشمند، اطلاع پیدا کردن از دلیل موفقیت پروتکل zwaver  در بازار خانه های هوشمند می باشد. در این خصوص در ادامه در ادامه ترجمه مقاله ای از Julie Jacoboson با موضوع چرا محصولات خانه هوشمند با پروتکل zwave  زی ویو لیدر بازار خانه هوشمند گردیده اند بیان گردیده است.

همیشه برای من مکالمه در خصوص خانه هوشمند یکی از موضوعات جذاب برای بحث حتی بر سر میز شام بوده است، البته اگر صاحب آن میز شام من باشم و شما دوست دیگر در زمینه سیستمهای خانه هوشمند نداشته باشید.

در واقع پروتکل zwave به ما این توانایی را داده است تا با کلیه تجهیزات خانه هوشمند  که پروتکل zwave  را پشتیبانی می کنند به راحتی ارتباط برقرار کرده  حال این تجهیز می تواند ترموستات باشد، کلید تک پل یا دوپل هوشمند یا سنسور یا هر وسیله دیگری.

در کنفرانس Unplug-fest که اخیراً با حضور 100 نفر از از افردا تاثیرگذار در صنعت خانه هوشمند و سیستمهای حفاظتی برگزار گردید، به سازندگان محصولات این اختیار داده شد تا کلیه محصولات خود را با اکوسیستم zwave  بررسی نمایند. در این کنفرانس تکنولوژی و مباحث بازاریابی در حوزه سیستمهای هوشمند سازی ساختمان مورد بررسی قرار گرفت.

موارد مهمی نیز در پروتکل zwave plus که نسل پنجم پروتکل zwave می باشد، تحت 500 سری محصول توسط سازنده چیپهای zwave مورد بررسی قرار گرفت که قابلیتهای زیر را می توان از مزایای اصلی ZWAVE PLUS  به ZWAVE  دانست:

سازگاری با محصولات قدیم ZWAVE

50 درصد بهینه سازی در مصرف باتری

67 درصد بهبود در رنج دریافت سیگنال

250درصد بهبود در پهنای باند(100kbs نسبت به نسل قبل 40kbs)

400 درصد توسعه در فضای فلش مموری

چابک سازی فرکانسی، 3 کانال RF بیشتر

بهبود چشمگیر در رفع عیب خودکار و پیدا کردن خطاهای سیستم

استاندارد سازی  متد آپدیت firmware به نام OTA

مقاله‌های مشابه

با دوربین لامپی چرخشی آشنا شویم

با دوربین لامپی چرخشی آشنا شویم

همان طور که از اسم آن پیداست دوربین چرخشی لامپی شبیه به یک لامپ است و این امکان را به شما میدهد تا بدون نیاز به نصاب و تنها با متصل کردن آن به سرپیچ لامپ بتوانید تصاویر محدوده ی مد نظر خود را به صورت 360 درجه دریافت کنید. وقتی می گوییم 360 درجه بدین معنی است که با...

بیشتر بخوانید
آشنایی با جک سوپر لایف

آشنایی با جک سوپر لایف

یکی از جکهای پارکینگی ساخت ایران که به تازگی به بازار عرضه شده است جک سوپر لایف می باشد. این جک از تکنولوژی ایتالیا بهره برده و با کیفیت رقابتی در ایران تولید می شود.

بیشتر بخوانید
دوربین وارملایت چیست

دوربین وارملایت چیست

دوربین وارملایت دوربین مداربسته ای است که در شب ها برخلاف دوربینهای مداربسته معمولی تصویر سیاه و سفید ندارد و تصویر رنگی در شب مهیا می کند.

بیشتر بخوانید

شما هم به جمع ۱۰,۰۰۰ مشترک خبرنامه‌ پارسیس الکترونیک بپیونید

instagram-parsys

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *