ریدر برد بلند بلانکو

reader blanco

در این مقاله شما می توانید با ریدر برد بلند بلانکو اسپانیا که توسط نماینده بلانکو در ایران پارسیس الکترونیک توزیع می گردد آشنا شده و راهنمای نصب و کاتالوگ آن را دانلود فرمایید. این ریدر یک تگخوان 5 تا 8 متری می باشد که بدون خطا و با کیفیت کاری قابل قبولی می تواند کد هر تگ را از فاصله طولانی بخواند.

این ریدر برای خواندن تگهای پسیو در فرکانس UHF مورد استفاده قرار می گیرد.

به کمک این ریدر و تگهای پشت شیشه می توانید از فاصله دور وقتی به درب اتوماتیک یا راهبند نزدیک می شوید بدون هیج عکس العملی از طرف شما مانند فشردن ریموت درب اتوماتیک و . . .  درب یا راهبند اتوماتیک را باز نموده و گزارشی از تردد را بر روی کنترلر خود داشته باشید، شایان ذکر است نرم افزارهای متصل به این تگخوان می توانند امکانات خوبی را به شما ارائه دهند، بطور مثال از طریق نرم افزار شما می توانید هر شخصی که شارژ خود را درساختمان پرداخت نکرد محدود کنیم.

راهنمای نصب ریدر برد بلند بلانکو

دانلود راهنما

کاتالوک تگخوان برد بلند بلانکو

دانلود راهنما

مقاله‌های مشابه

آشنایی با جک سوپر لایف

آشنایی با جک سوپر لایف

یکی از جکهای پارکینگی ساخت ایران که به تازگی به بازار عرضه شده است جک سوپر لایف می باشد. این جک از تکنولوژی ایتالیا بهره برده و با کیفیت رقابتی در ایران تولید می شود.

بیشتر بخوانید
دوربین وارملایت چیست

دوربین وارملایت چیست

دوربین وارملایت دوربین مداربسته ای است که در شب ها برخلاف دوربینهای مداربسته معمولی تصویر سیاه و سفید ندارد و تصویر رنگی در شب مهیا می کند.

بیشتر بخوانید
آموزش کددهی ریموت بنینکا

آموزش کددهی ریموت بنینکا

بنینکا یکی از برندهای معتبر درب اتوماتیک ساخت ایتالیا می باشد، در این مقاله آموزشی نحوه کددهی ریموت BENINCA بر روی برد HEAD که برد دربهای لولایی دو لنکه بنینکا می باشد، آموزش داده شده است.

بیشتر بخوانید

شما هم به جمع ۱۰,۰۰۰ مشترک خبرنامه‌ پارسیس الکترونیک بپیونید

instagram-parsys

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *