تنظیمات ActiveX

activex

در اکثر مواقع وقتی انتقال تصویر دوربین مداربسته راه اندازی می گردد برای نمایش تصاویر بر روی اینترنت اکسپلورر نیاز به تغییراتی در سیستمهای امنیتی آن می باشد، لذا پارسیس الکترونیک در این مقاله سعی بر این داشته است تا تنظیمات مورد نیاز را بصورت تصویری نمایش دهد تا شما با تنظیمات اینترنت اکسپلورر برای مشاهده تصاویر دوربین مداربسته بیشتر آشنا گردید.

تنظیمات مربوط به ActiveX اینترنت اکسپلورر برای نمایش تصاویر در هنگام انتقال تصویر

مرحله اول:

ابتدا در محیط ویندوز برنامه اینترنت اکسپلورر Internet Explorer را باز کنید، و از زبانه Tools بر روی گزینه Internet Options کلیک نمایید، زبانه Security  را کلیک نموده و بر روی دکمه Custom Level کلیک نمایید.

activex1

مرحله دوم:

activex4

در پنجره باز شده، تنظیمات را همانند تصاویر زیر که مربوط به ActiveX می باشد تغییر دهید.

activex3

ادامه تنظیمات را نیز اعمال نمایید

activex4

مرحله نهایی:

مجدداً زبانه Tools را باز کرده و بر روی قسمت Compatibility View Settings  را انتخاب نموده تا پنجره زیر باز شود. در صورتی که فقط یک سیستم مداربسته برای انتقال تصویر دارید دکمه Add را کلیک نموده و IP دستگاه را وارد نموده و دکمه Add را کلیک نمایید. در صورتیکه میخواهید کلا همیشه هر سیستم مداربسته ای بر روی این سیستم باز شود تیک گزینه Display all websites in compatibility view فعال نمایید. (البته شایان ذکر است این گزینه از لحاظ امنیتی اصلا برای سیستم عامل شما مناسب نمی باشد، توصیه پارسیس الکترونیک اضافه کردن IP دستگاه به لیست IP های مجاز می باشد)

activex3

مقاله‌های مشابه

آشنایی با جک سوپر لایف

آشنایی با جک سوپر لایف

یکی از جکهای پارکینگی ساخت ایران که به تازگی به بازار عرضه شده است جک سوپر لایف می باشد. این جک از تکنولوژی ایتالیا بهره برده و با کیفیت رقابتی در ایران تولید می شود.

بیشتر بخوانید
دوربین وارملایت چیست

دوربین وارملایت چیست

دوربین وارملایت دوربین مداربسته ای است که در شب ها برخلاف دوربینهای مداربسته معمولی تصویر سیاه و سفید ندارد و تصویر رنگی در شب مهیا می کند.

بیشتر بخوانید
آموزش کددهی ریموت بنینکا

آموزش کددهی ریموت بنینکا

بنینکا یکی از برندهای معتبر درب اتوماتیک ساخت ایتالیا می باشد، در این مقاله آموزشی نحوه کددهی ریموت BENINCA بر روی برد HEAD که برد دربهای لولایی دو لنکه بنینکا می باشد، آموزش داده شده است.

بیشتر بخوانید

شما هم به جمع ۱۰,۰۰۰ مشترک خبرنامه‌ پارسیس الکترونیک بپیونید

instagram-parsys

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *