بررسی کابل دوربین مداربسته

همانطور که بیان شد کیفیت کابل دوربین مداربسته به نحو موثری بر روی کیفیت نهایی تصویر دوربین مداربسته تاثیر گذار هست، پس انتخاب کابل با این درجه از اهمیت فرآیند بسیار پیچیده ای هستش و نیاز به علم و تجربه فراوانی در زمینه کابل دوربین مداربسته خواهد داشت.

از آنجاییکه بسیاری از همکاران صنف دوربین مداربسته در تماس با اتاق آموزش پارسیس الکترونیک از تجارب و ضررهای خود که در رابطه با کابل RG داشتند، گله مندیهای زیادی داشتند برآن شدیم تا کابل تصویر دوربین مداربسته RG را بصورت کامل و تحت یک فیلم آموزشی شرح دهیم تا کلیه فعالین صنف دوربین مداربسته با پارامترهای مهم در کابل دوربین مداربسته آشنا شوند.

در این فیلم کلیه مراحل چک کردن کابل، نحوه تشخیص مس، ضایعات، مسوار و . . .  شرح داده شده است و شما با کابل ترکیبی یا کابل برق بغل و . . .  آشنا خواهید شد. در این ویدئو پارامترهایی مانند مغزی، شیلد، فوم کابل، روکش پی وی سی و . . .  بصورت کامل شرح داده شده اند.

برای مشاهده این فیلم آموزشی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

VIDEO

مقاله‌های مشابه

آشنایی با جک سوپر لایف

آشنایی با جک سوپر لایف

یکی از جکهای پارکینگی ساخت ایران که به تازگی به بازار عرضه شده است جک سوپر لایف می باشد. این جک از تکنولوژی ایتالیا بهره برده و با کیفیت رقابتی در ایران تولید می شود.

بیشتر بخوانید
دوربین وارملایت چیست

دوربین وارملایت چیست

دوربین وارملایت دوربین مداربسته ای است که در شب ها برخلاف دوربینهای مداربسته معمولی تصویر سیاه و سفید ندارد و تصویر رنگی در شب مهیا می کند.

بیشتر بخوانید
آموزش کددهی ریموت بنینکا

آموزش کددهی ریموت بنینکا

بنینکا یکی از برندهای معتبر درب اتوماتیک ساخت ایتالیا می باشد، در این مقاله آموزشی نحوه کددهی ریموت BENINCA بر روی برد HEAD که برد دربهای لولایی دو لنکه بنینکا می باشد، آموزش داده شده است.

بیشتر بخوانید

شما هم به جمع ۱۰,۰۰۰ مشترک خبرنامه‌ پارسیس الکترونیک بپیونید

instagram-parsys

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *