انتقال تصویرکیوب هایک ویژن

انتقال تصویر ایرانسل-پارسیس

رخی از نصابان دوربین مداربسته در هنگام نصب دوربین مداربسته مدل کیوب هایک ویژن با مشکلی مواجه می شوند که در شبکه لوکال تصویر نمی دهد به عبارت دیگر دوربین مداربسته کیوب هایک ویژن که مجهز به وای فای است, از طریق مودم lte ایرانسل به اینترنت متصل میشود ولی در شبکه لوکال تصویر نمیدهد. برای حل این مشکل بایستی شما به صفحه تنظیمات مودم ایرانسل خود رفته و گزینه ap isolation را مانند تصویر زیر غیر

فعال کنید.

irancell

Ap isolation چیست؟

در حالتی که گزینه ی ap isolation فعال باشد. تجهیزات مختلف از طریق وای فای و Lan آی پی دریافت میکنند اما در این حالت مودم یک شبکه نمیسازد و تجهیزات فقط امکان اتصال به اینترنت دارند.

بنابراین اگر این گزینه فعال باشد, دوربین وای فای به مودم و اینترنت متصل میشود ولی روی لپ تاپ یا گوشی امکان انتقال تصویر داخلی با استفاده از آی پی کارت شبکه وای فای دوربین (wlan) وجود ندارد. با اتاق آموزش پارسیس الکترونیک اطلاعات فنی خود را بروز کنید و  در صورتیکه نیاز به اطلاعات آموزشی بیشتری در زمینه دوربین مداربسته دارید، از وبلاگ دوربین مداربسته پارسیس الکترونیک بازدید کنید.

مقاله‌های مشابه

آشنایی با جک سوپر لایف

آشنایی با جک سوپر لایف

یکی از جکهای پارکینگی ساخت ایران که به تازگی به بازار عرضه شده است جک سوپر لایف می باشد. این جک از تکنولوژی ایتالیا بهره برده و با کیفیت رقابتی در ایران تولید می شود.

بیشتر بخوانید
دوربین وارملایت چیست

دوربین وارملایت چیست

دوربین وارملایت دوربین مداربسته ای است که در شب ها برخلاف دوربینهای مداربسته معمولی تصویر سیاه و سفید ندارد و تصویر رنگی در شب مهیا می کند.

بیشتر بخوانید
آموزش کددهی ریموت بنینکا

آموزش کددهی ریموت بنینکا

بنینکا یکی از برندهای معتبر درب اتوماتیک ساخت ایتالیا می باشد، در این مقاله آموزشی نحوه کددهی ریموت BENINCA بر روی برد HEAD که برد دربهای لولایی دو لنکه بنینکا می باشد، آموزش داده شده است.

بیشتر بخوانید

شما هم به جمع ۱۰,۰۰۰ مشترک خبرنامه‌ پارسیس الکترونیک بپیونید

instagram-parsys

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *