آموزش ست کردن ریموت V2

7 اسفند 1396
آموزش ریموت V2

در این مقاله و ویدئو آموزشی انتهای آن اتاق آموشی پارسیس الکترونیک آموزش ست کردن ریموت v2 را مورد بررسی قرارداده است و شما می توانید با دیدن این ویدئو آموزشی نحوه کد دهی ریموت V2  را بصورت کامل یاد بگیرید.

نحوه ست کردن ریموت وی تو

به طور کلی برای کددهی ریموت بر روی کنترل بردهای v2 مانند city1 شما باید از گیرنده 433 مگاهرتز mr2 ساخت کارخانه v2   استفاده نمایید. این برد در یک بسته بندی مجزا درهنگام خرید محصولات v2 مانند کالیپسو که در بازار ایران از جکهای پر فروش به حساب می آید، ارائه می گردد.

 نصب برد mr2

برای کددهی شما می بایست اول از همه برد گیرنده mr2 را بر روی برد city1 نصب نمایید، این برد بصورت یک اسلت مجزا بر روی بردv2  سوار می شود.

مچ کردن ریموت v2

پس از نصب اسلت mr2  بر روی برد city1 از کارخانه v2، شما بایستی دکمه p1 که بر روی کاور طوسی رنگ گیرنده قراردارد کلیک نمایید تا چراغ LED زیر کاور روشن شود و پس از چند ثانیه شروع به چشمک زدن کند.

باید در نظر داشته باشید گیرنده ریموت v2  می تواند تا 4 کانال را کد بگیرد و LED نشانگر گیرنده ریموت V2  با تعداد چشمک زدن خود، کانال متناظر را نمایش می دهد. به عبارت دیگر شما برای کد دهی کانال یک باید در نظر داشته باشید که این LED یکبار چشمک برند، برای کانال دوم، دوبارچشمک بزند. برای تغییر هر کانال شما باید یکبار دکمه P1  بر روی گیرنده را فشار دهید.(به تفصیل در فیلم آموزشی شرح داده شده است)

فرآیند کد  دهی ریموت بر روی ریموت PHOX

پس از اینکه با تعداد چشمک زدن LED روی گیرنده ریموت V2 ، آشنا شدید حال برای کد دادن ریموت کار بسیار ساده ای در پیش دارید فقط کافی است در حین چشمک زدن LED، دکمه ای از ریموت را که می خواهید کد بگیر یک ثانیه فشار دهید تا چراغ ثابت شود. پس از خاموش شدن LED ریموت شما بر روی گیرنده کد گرفته است و از این طریق می توانید به برد CITY1 فرمان ارسال کنید.

طریقه پاک کردن ریموت وی تو

شما می توانید کلیه ریموتهای کد گرفته بر روی برد را به راحتی پاک نمایید، برای  این هدف بایستی برق برد را قطع نمایید، سپس دکمه P1  را فشرده نگهدارید و برق برد را وصل کنید. پس از وصل کردن برق در صورتیکه دکمه P1  را نگهداشته باشید کلیه ریموتها از روی برد پاک شده اند.

برای دیدن فیلم آموزشی این مقاله بر روی لینک زیر کلیک نمایید تا فیلم آموزشی ست کردن ریموت وی تو را در سایت آپارات مشاهده نمایید.

VIDEO

مقاله‌های مشابه

با دوربین لامپی چرخشی آشنا شویم

با دوربین لامپی چرخشی آشنا شویم

همان طور که از اسم آن پیداست دوربین چرخشی لامپی شبیه به یک لامپ است و این امکان را به شما میدهد تا بدون نیاز به نصاب و تنها با متصل کردن آن به سرپیچ لامپ بتوانید تصاویر محدوده ی مد نظر خود را به صورت 360 درجه دریافت کنید. وقتی می گوییم 360 درجه بدین معنی است که با...

بیشتر بخوانید
آشنایی با جک سوپر لایف

آشنایی با جک سوپر لایف

یکی از جکهای پارکینگی ساخت ایران که به تازگی به بازار عرضه شده است جک سوپر لایف می باشد. این جک از تکنولوژی ایتالیا بهره برده و با کیفیت رقابتی در ایران تولید می شود.

بیشتر بخوانید
دوربین وارملایت چیست

دوربین وارملایت چیست

دوربین وارملایت دوربین مداربسته ای است که در شب ها برخلاف دوربینهای مداربسته معمولی تصویر سیاه و سفید ندارد و تصویر رنگی در شب مهیا می کند.

بیشتر بخوانید

شما هم به جمع ۱۰,۰۰۰ مشترک خبرنامه‌ پارسیس الکترونیک بپیونید

instagram-parsys

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *