آموزش تصویری BNC زدن

آموزش BNC زدن

همانطور که بیان گردید لزوم آموزش صحیح BNC بر هیچ یک از افراد فعال درزمینه دوربین مداربسته پوشیده نیست و تمام افراد نسبت به اهمیت این موضوع اشراف دارند. قبل از اینکه وارد مبحث آموزش BNC  شویم  ابتدا کمی با کانکتور BNC  بیشتر آشنا شویم. BNC یعنی چه ؟ BNC  مخفف عبارت Bayonet Neill–Concelman connector  می باشد که این کانکتور برای اتصال کابلهای RG59، RG58 تا RG179 و RG316به دستگاههای دوربین مداربسته و . . . مورد استفاده قرار می گیرد. و مانند دیگر کانکتورها به صورت نری و مادگی تولید می گردند. BNC ها دارای دو تیپ 50 و 75 اهمی بوده و با نحوه اتصال کانکتور به سیم مانند BNC  پیچی و BNC پرسی دسته بندی می گردند.

حال که با کانکتور BNC آشنا شدیم ، به دلیل استفاده عمده و انبوه از این کانکتور در مبحث دوربین مداربسته در اتاق آموزش پارسیس الکترونیک فیلم آموزشی تهیه گردیده است تا نحوه زدن BNC پرسی و پیچی به نمایش گذاشته شود. از آنجاییکه زدن BNC یک مهارت می باشد و بصورت تئوری نمی توان این مبحث را آموزش داد این مهارت توسط یک فیلم آموزشی تشریح گردیده است.

برای مشاهده این فیلم آموزشی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

VIDEO

مقاله‌های مشابه

آشنایی با جک سوپر لایف

آشنایی با جک سوپر لایف

یکی از جکهای پارکینگی ساخت ایران که به تازگی به بازار عرضه شده است جک سوپر لایف می باشد. این جک از تکنولوژی ایتالیا بهره برده و با کیفیت رقابتی در ایران تولید می شود.

بیشتر بخوانید
دوربین وارملایت چیست

دوربین وارملایت چیست

دوربین وارملایت دوربین مداربسته ای است که در شب ها برخلاف دوربینهای مداربسته معمولی تصویر سیاه و سفید ندارد و تصویر رنگی در شب مهیا می کند.

بیشتر بخوانید
آموزش کددهی ریموت بنینکا

آموزش کددهی ریموت بنینکا

بنینکا یکی از برندهای معتبر درب اتوماتیک ساخت ایتالیا می باشد، در این مقاله آموزشی نحوه کددهی ریموت BENINCA بر روی برد HEAD که برد دربهای لولایی دو لنکه بنینکا می باشد، آموزش داده شده است.

بیشتر بخوانید

شما هم به جمع ۱۰,۰۰۰ مشترک خبرنامه‌ پارسیس الکترونیک بپیونید

instagram-parsys

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *