سیستمهای کنترل تردد

تکنولوژیهای حفاظت پیرامونی

تکنولوژیهای حفاظت پیرامونی

راهکارهای مهم حفاظت پیرامونی را در چند زیر شاخه اصلی می توان برشمرد و هر کدام دارای مباحث خاص مربوط به خود می باشند

سیستم نظارت تصویری

سیستم های دوربین مداربسته با عبارت قدیمی CCTV (Closed Circuit Television) که در شکل مدرن آن Video Surveillance یا نظارت تصویری نامیده می شود، مجموعه‌ای است که به تصویربرداری توسط دوربین‌های متنوع ویدئویی و انتقال تصاویر برای نمایش بر روی مانیتورها و ذخیره در حافظه های مربوطه می‌پردازد. نسل جدید دوربین ها تحت شبکه می باشند که با کیفیت HD تصویر برداری می کنند و از کد کننده چند جریانی SMAC-M برای کدینگ تصاویر HD استفاده کرده و امکان پخش تصاویر زنده و ضبط تصاویر بصورت همزمان را ایجاد می کنند. مشخصه بارز آنها مصرف کم و شامل مدل های متفاوت سقفی ، صنعتی Box Cameras ، دوربین های استوانه ایی معروف به Night Vision می باشند. عموما به نسبت هزینه تمام شده و تعدد دوربینها، پوشش کامل محیط جهت جلوگیری قطعی از نفوذ امکان پذیر نیست. با توجه به این محدودیتها و جهت رفع آن، شرکت سامانه گستر برنا با استفاده از سنسورهای لیزری و تلفیق آن با دوربینهای مدار بسته حفاظت کامل و مطمئن را ارایه می نماید.

استفاده ترکیبی سنسورهای لیزری (تکنولوژی حفاظت پیرامونی آلمان)

با استفاده از سیستم یکپارچه نظارت تصویری هوشمند، که ترکیبی از سنسورهای لیزری و تجهیزات حفاظت پیرامونی می باشد، می توان عدم پوشش کامل و نقاط کور و خارج از دید دوربین را برطرف کرد. این سنسورها در زاویه دید 360درجه با تابش پرتوهای نامریی لیزری به اسکن محیط می پردازند که باعث می شود در محیط هایی که امنیت بالا مد نظر است نگرانی های عدم پوشش کامل از بین برود(پارسیس الکترونیک).

مزایا:

1- تشخیص عامل نفوذی زودتر از دوربین ها

2- ردیابی خودکار هدف برروی نقشه و طبق مختصات جغرافیایی هدف

3- تشخیص همزمان چند هدف / شخص

4- سهولت امور نظارتی و نگهبان ها

5- سادگی یکپارچه سازی با دوربین های مدار بسته

6- امکان تعریف اشیا و اهداف از نظر ابعاد جهت کارآیی بهتر

 

کاربردها:

  • کنترل و نظارت بر ترافیک
  • تامین ایمنی در وسایل پایانه های هوایی و حمل و نقل عمومی
  • سیستم های امنیتی بانک ها و سازمان ها
  • مراکز تجاری، موزه ها، موسسات آموزشی و دانشگاهی، بیمارستان ها
  • مخازن سوختی و اماکن نظامی اعم از پادگانها و انبار های تسلیحات

 4486,    20  تیر  1395 ,   سیستمهای کنترل تردد

نظر دادن

درباره ما

parsys-electronic

 پارسیس الکترونیک در زمینه سیستمهای حفاظتی امنیتی، سیستمهای هوشمند ساختمان در حال فعالیت می باشد، همچنین با کسب نمایندگیهای رسمی از برندهای معتبر در زمینه دربهای اتوماتیک و دوربینهای مداربسته سهم بزرگی را از بازار این صنعت به خود اختصاص داده است    .

استخدام

parsys-electronic

پارسیس الکترونیک در جهت توسعه واحد فروش خود در فروشگاه مرکزی خود نیرو استخدام می نماید. مدیران فروش و کارشناسان فروشی که تجربه کاری در زمینه دوربین مداربسته، درب اتوماتیک و یا خانه هوشمند را دارا می باشند می توانند رزومه شغلی خود را به ایمیل [email protected] ارسال نمایند .

تماس با ما

فروشگاه مرکزی پارسیس الکترونیک

تهران، خیابان جمهوری، بزرگترین مرکز سیستمهای حفاظتی امنیتی خاورمیانه، پاساژ علاالدین دو 2
تلفــن : 66348335 (9821)
فکس : 66348344 (9821)
تلگرام : 9011504163 (98)