سیستمهای کنترل تردد

uhf-reader uhf-reader

پروژه ریدر و راهبند هوشمند

یکی از پروژه های خوبی که توسط یکی از نمایندگان تهران پارسیس الکترونیک در زمینه راهبند های هوشمند و ریدرهایUHF  صورت گرفته است پروژه 220 واحدی واقع شده در چیتگر می باشد.

در این پروژه از بهترین برندهای موجود در بازار در دو زمینه کاری راهبندهای هوشمند و ریدرهای UHF استفاده شده است. همانگونه که در تصویر هویداست راهبندهای این مجتمع 220 واحدی از مدل MOOVI شرکت BFT ایتالیا تهیه گردیده است و ریدرهای برد بلند آن از برند BLANCO اسپانیا که در تایوان مونتاژ می شود، انتخاب گردیده است.

راهبند BFT

راهبند هوشمند BFT

در این پروژه آنتن های 6 متری UHF بلانکو برای برد عالی و بی نقص مورد انتخاب قرار گرفته اند که به راحتی و بدون هیچ اختلالی تگهای نصب شده بر روی خودرو ها را با برد بسیار قابل قبولی خوانده و اطلاعات تگ برد بلند را بر روی کنترلر سیستم گنترل تردد ارسال می نمایند و کنترلر اصلی پس از مقایسه کد داخل تگها و اطمینان از وجود این کد داخل دیتابیس فرمان ورود را به راهبند ارسال می کند.

uhf-reader

ریدر UHF بلانکو

راهبند های استفاده شده دراین پروژه اگرچه از تیپ 24 ولت شرکت BFT نمی باشند ولی به دلیل کیفیت بسیار عالی برند BFT ، به راحتی حجم تردد بسیار بالا این پروژه عظیم را پاسخگو می باشند. شرکت BFT از بزرگترین تولید کنندگان راهبند های ایتالیایی بازار ایران می باشد. راهبندهای الکترومکانیک 220 ولت و 24 ولت BFT به راحتی حجم انبوه تردد را جوابگو بوده و با 5 سال گارانتی پشتوانه بسیار قابل قبولی برای ارائه در پروژه های بزرگ کنترل تردد می باشند.

شما می توانید در مطالب مفید پارسیس الکترونیک آموزش نصب ریدرهای برد بلند را به همراه توضیح اجمالی این ریدرها مشاهده نمایید.


اطلاعات تکميلي

  • canonical: https://parsysco.ir/مطالب-مفید/سیستمهای-کنترل-تردد/uhf-reader-chitgar

نظر دادن

درباره ما

parsys-electronic

 پارسیس الکترونیک در زمینه سیستمهای حفاظتی امنیتی، سیستمهای هوشمند ساختمان در حال فعالیت می باشد، همچنین با کسب نمایندگیهای رسمی از برندهای معتبر در زمینه دربهای اتوماتیک و دوربینهای مداربسته سهم بزرگی را از بازار این صنعت به خود اختصاص داده است    .

استخدام

parsys-electronic

پارسیس الکترونیک در جهت توسعه واحد فروش خود در فروشگاه مرکزی خود نیرو استخدام می نماید. مدیران فروش و کارشناسان فروشی که تجربه کاری در زمینه دوربین مداربسته، درب اتوماتیک و یا خانه هوشمند را دارا می باشند می توانند رزومه شغلی خود را به ایمیل [email protected] ارسال نمایند .

تماس با ما

فروشگاه مرکزی پارسیس الکترونیک

تهران، خیابان جمهوری، بزرگترین مرکز سیستمهای حفاظتی امنیتی خاورمیانه، پاساژ علاالدین دو 2
تلفــن : 66348335 (9821)
فکس : 66348344 (9821)
تلگرام : 9011504163 (98)