ساختمان هوشمند

سناریو رایگان جلوگیری از سرقت در خانه هوشمند

سناریو رایگان جلوگیری از سرقت در خانه هوشمند

با توجه به گستردگی روز افزون سیستمهای خانه هوشمند و فراگیر شدن آن در ساختمانها، امکانات و قابلیتهایی خود را به عرضه ظهور می رسانند که هیچ هزینه ای را برای ساکن یا استفاده کنندگان از خانه هوشمند ندارد.

سناریو رایگان جلوگیری از سرقت در خانه هوشمند

با توجه به گستردگی روز افزون سیستمهای خانه هوشمند و فراگیر شدن آن در ساختمانها، امکانات و قابلیتهایی خود را به عرضه ظهور می رسانند که هیچ هزینه ای را برای ساکن یا استفاده کنندگان از خانه هوشمند ندارد. یکی از مواردی که در جلوگیری از سرقت منازل مسکونی نقش بسیار بسزایی دارد ، عدم نشان دادن خالی بودن ساختمان است، به عبارت دیگر وقتی سارقین متوجه عدم حضور افراد در ساختمان شوند نقشه های راحت تری برای سرقت از ساختمانها در نظر می گیرند.

در ساختمان هوشمند یا خانه هوشمند پارسیس الکترونیک بسیاری از ادوات وجود دارند که به ما در نقشه های جلوگیری از سرقت کمک بسیاری می کنند. درواقع بدون اینکه نیاز باشد به ساختمان هوشمند خود قطعه ای اضافه کنیم و سیستم هوشمند ساختمان را دستخوش تغییر دهیم، می توان سناریوهایی را برای سیستم هوشمند ساختمان خود به کمک متخصصین هوشمند سازی ساختمان در نظر بگیریم تا بتواند به سارقین حضور ما را در خانه گوشزد نماید.

بطور مثال یک ساختمان هوشمندی را مورد بررسی قرار می دهیم که از حداقل ترین تجهیزات هوشمند سازی ساختمان مانند روشنایی هوشمند، فرستنده IR برای سیستم صوتی تصویری و سنسور تشخیص حضور برخوردار باشد. در این سیستم ساختمان هوشمند را براحتی می توان سناریویی را نوشت که برای سارقین به راحتی این حس را بوجود بیاورد که در داخل ساختمان هوشمند ما شخصی حضور دارد.

  • سناریو اول پارسیس الکترونیک :

روشنایی ساختمان هوشمند

در این سناریو در زمانی که حالت خارج از خانه فعال می باشد، می توان با زمانبندی خاصی چراغها را روشن و خاموش کرد، تا حضور صاحب ساختمان هوشمند را شبیه سازی نماید.

  • سناریو دوم پارسیس الکترونیک:

سیستم خاموش/روشن هوشمند تلویزیون

در این سناریو در خانه هوشمند به محض اینکه در ساختمان نیستیم وقتی سنسور تشخیص حضور شخصی را در پشت درب ساختمان حس کرد، تلویزیون بصورت اتومات روشن شده و با صدای زیاد خود به شخص پشت درب این حس را تلقین می نماید که در ساختمان هوشمند ما شخصی حضور دارد.

یا دو سناریو مثال زده شده برای خانه هوشمند بالا، به راحتی  به این نتیجه رسید که در خیلی از خانه های هوشمند امروزی می توان سنایورهایی بصورت رایگان پیاده سازی نمود که سیستم هوشمند ساختمان ما مفید تر و کاراتر برای ساکن ساختمان هوشمند عمل نماید.

درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر در این خصوص با کارشناسان خانه هوشمند پارسیس الکترونیک تماس حاصل فرمایید.


اطلاعات تکميلي

  • canonical: https://parsysco.ir/مطالب-مفید/ساختمان-هوشمند/smart-home-senario

3 نظرها

  • ارسال شده توسط جسن زاده دوشنبه, 17 خرداد 1395 ساعت 23:18

    سناریوهای دیگری نیز برای این کار هستش

  • ارسال شده توسط علی عظیمی یکشنبه, 16 خرداد 1395 ساعت 16:07

    اگه اینجور باشه عالیه

شروع
قبلی
1

نظر دادن

درباره ما

parsys-electronic

 پارسیس الکترونیک در زمینه سیستمهای حفاظتی امنیتی، سیستمهای هوشمند ساختمان در حال فعالیت می باشد، همچنین با کسب نمایندگیهای رسمی از برندهای معتبر در زمینه دربهای اتوماتیک و دوربینهای مداربسته سهم بزرگی را از بازار این صنعت به خود اختصاص داده است    .

استخدام

parsys-electronic

پارسیس الکترونیک در جهت توسعه واحد فروش خود در فروشگاه مرکزی خود نیرو استخدام می نماید. مدیران فروش و کارشناسان فروشی که تجربه کاری در زمینه دوربین مداربسته، درب اتوماتیک و یا خانه هوشمند را دارا می باشند می توانند رزومه شغلی خود را به ایمیل [email protected] ارسال نمایند .

تماس با ما

فروشگاه مرکزی پارسیس الکترونیک

تهران، خیابان جمهوری، بزرگترین مرکز سیستمهای حفاظتی امنیتی خاورمیانه، پاساژ علاالدین دو 2
تلفــن : 66348335 (9821)
فکس : 66348344 (9821)
تلگرام : 9011504163 (98)