ساختمان هوشمند

برخی از مزیتهای ساختمان هوشمند (قسمت 2)

برخی از مزیتهای ساختمان هوشمند (قسمت 2)

پیرو مبحث قبلی مزیتهای ساختمان هوشمند (قسمت 1) ارائه شده در بلاگ خانه هوشمند پارسیس الکترونیک، در ادامه برخی دیگر از سرفصلهای مزایای خانه هوشمند را با توجه به تجارب پروژه ها در ایران مطرح می نماییم.

برخی از مزیتهای ساختمان هوشمند (قسمت 2)

پیرو مبحث قبلی مزیتهای ساختمان هوشمند (قسمت 1) ارائه شده در بلاگ خانه هوشمند پارسیس الکترونیک، در ادامه برخی دیگر از سرفصلهای مزایای خانه هوشمند را با توجه به تجارب پروژه ها در ایران مطرح می نماییم.

مزیت چهارم ساختمان هوشمند را جدا از مباحث تکنیکال و فنی می خواهیم در زمینه ای مطرح نماییم که خانه هوشمند را به طرز فوق العاده ای در دنیا مطرح نمود. آن مزیت مبحثی نیست جز بحث حس خوب کنترل ادوات به طرز هوشمندانه، جدا از مباحث انرژی، مانیتورینگ و . . . در خانه هوشمند، به جرات می توان گفت همه ما انسانها دنبال تعالی هستیم، و از ادوات با تکنولوژی جذاب استقبال می کنیم، در خانه هوشمند لمس کردن یک صفحه لمسی (تاچ پنل ) و در نهایت ارسال فرمان به یکی از ادوات خانه هوشمند باعث لذتی وصف نشدنی است که می توان آن را با سواری یک خورو لوکس همچون بنز مقایسه نمود.

مزیت پنچم خانه هوشمند سناریو پذیری، را می توان اینگونه  وصف کرد در هر خانه هوشمند یا ساختمان هوشمندی یک سری از کنش ها و واکنش هایی وجود دارد که همیشه در خانه اجرا می گردد، فرض کنید هر وقت هوا گرم شود شما بالطبع کولریا سیستم سرمایش هوشمند ساختمان خود را روشن می کنید، وقتی نور محیط کم شود شما پرده های برقی ساختمان هوشمند خود را کنار می زنید، اگر نور خیلی کم شد سیستم روشنایی هوشمند ساختمان خود را روشن می کنید، همانطور که ملاحظه می کنید خیلی از رفتارهای ما در یک ساختمان هوشمند یکسان می باشد و به کرات مورد استفاده قرار می گیرد، در ساختمان هوشمند شما می توانید به راحتی سناریویی برای خانه خود بر اساس رفتارهای شخصی خود بنویسید، محدویتی شما را در بر نمی گیرد و هر سناریویی که بخواهید به راحتی برای خود در سیستم خانه هوشمند پارسیس الکترونیک اعمال می کنید.

مزیت ششم خانه هوشمند عیب یابی ساده آن می باشد، به عبارت دیگر از آنجاییکه در خانه هوشمند امروزی شما کنترل کلیه ادوات خانه هوشمند را در دست خود دارید لذابه راحتی می توانید کلیه تجهیزات را مانیتور کنید لذا عیب یابی تک تک قطعات با توجه به مانیتور لحظه ای کلیه ادوات کار بسیار راحتی می باشد، در پاره ای از مواقع شاید حتی شما نیاز به نصاب خانه هوشمند خود نداشته باشید تا عیب یابی سیستم هوشمند خانه شما را  انجام دهد.

در قسمت دوم مقاله مزیتهای ساختمان هوشمند (قسمت 2) مزایای دیگر خانه هوشمند مورد بررسی قرار گرفت و و توضیحاتی در این خصوص به شما دوست داران ساختمان هوشمند smart home ارائه گردید، مشاورین هوشمند سازی ساختمان پارسیس الکترونیک امید دارند تا این مقاله موثر بوده باشد.

 

 


اطلاعات تکميلي

  • canonical: https://parsysco.ir/مطالب-مفید/ساختمان-هوشمند/smart-home-benefits2

نظر دادن

درباره ما

parsys-electronic

 پارسیس الکترونیک در زمینه سیستمهای حفاظتی امنیتی، سیستمهای هوشمند ساختمان در حال فعالیت می باشد، همچنین با کسب نمایندگیهای رسمی از برندهای معتبر در زمینه دربهای اتوماتیک و دوربینهای مداربسته سهم بزرگی را از بازار این صنعت به خود اختصاص داده است    .

استخدام

parsys-electronic

پارسیس الکترونیک در جهت توسعه واحد فروش خود در فروشگاه مرکزی خود نیرو استخدام می نماید. مدیران فروش و کارشناسان فروشی که تجربه کاری در زمینه دوربین مداربسته، درب اتوماتیک و یا خانه هوشمند را دارا می باشند می توانند رزومه شغلی خود را به ایمیل [email protected] ارسال نمایند .

تماس با ما

فروشگاه مرکزی پارسیس الکترونیک

تهران، خیابان جمهوری، بزرگترین مرکز سیستمهای حفاظتی امنیتی خاورمیانه، پاساژ علاالدین دو 2
تلفــن : 66348335 (9821)
فکس : 66348344 (9821)
تلگرام : 9011504163 (98)