ساختمان هوشمند

برخی از مزیتهای ساختمان هوشمند (جمع بندی)

برخی از مزیتهای ساختمان هوشمند (جمع بندی)

پیرو دو مقاله قبلی بیان گردیده در خصوص مزیتهای ساختمانهای هوشمند امروزی ، در این مقاله سعی داریم دو مقاله قبل را جمع بندی نموده و درنهایت مهمترین مزیتهای خانه هوشمند را در این مقاله بیان نماییم. 

پیرو دو مقاله قبلی بیان گردیده برخی از مزیتهای ساختمان هوشمند 1 و برخی از مزیتهای ساختمان هوشمند 2 در خصوص مزیتهای ساختمانهای هوشمند امروزی ، در این مقاله سعی داریم دو مقاله قبل را جمع بندی نموده و درنهایت مهمترین مزیتهای خانه هوشمند را در این مقاله بیان نماییم

همانگونه که مطرح گردید خانه های هوشمند امروزی با شیوه های کنترلی خود سطح جدید و مطلوبی از کنترل ساختمان را در اختیار مالک ساختمان قرار داده اند. خانه های هوشمند ممکن است از ابتدای ساخت سازه در ذهن سازنده قرار بگیرند و با این ایده سازنده کلیه برنامه ریزی های خود را برای یک ساختمان هوشمند خود طرح ریزی نماید یا ممکن هست حتی پس از ساخت مالک با اظهار تمایل به هوشمند سازی ساختمان نسبت به اضافه کردن سیستمهای هوشمند سازی ساختمان اقدام نماید. درنهایت هیچ فرقی نمی کند سازه شما از ابتدا با برنامه ریزی هوشمند شده باشد یا پس از ساخت سازه شما هوشمند گردیده باشد در نهایت برای شما مزیتهای کلی زیر را در بر خواهد داشت.

راحتی خانه هوشمند


 

همانگونه که در مقالات قبل مورد بررسی قرار گرفت راحتی خانه هوشمند یکی از مهمترین دلایل رشد و گسترش ساختمانهای هوشمند در ایران و دیگر کشورها بوده است. در این خانه ها شما می توانید به راحتی به تمام ادوات خانه همانند تلویزیون های قدیمی با یک ریموت فرمان دهید تنها تقاوت این است که کلیه ریموتها در یک تبلت ،آی پد یا گوشی هوشمند شما کنار هم آمده اند. حتی سیستم صوتی تصویری شما نیز هوشمند گردیده است و با تعویض حالتهای سیستم موسیقی مطلوب هر حالت را به راحتی گوش خواهید داد.

امنیت خانه هوشمند


 

خانه های هوشمند با دربرگیری سنسورهای حرکت، سنسور حضور شخص، سنسور نشتی آب، سنسور ضربه به شیشه، سنسور بازو بسته شدن درب و با اتصال به سیستمهای اعلانی همچون تلفن کننده، ارسال SMS و ارسال ایمیل یا حتی ارتباط با کلانتری محله نهایت امنیت را برای شما فراهم می آورند. حتی شما می توانید ضرایب امنیتی ویژه تری برای خانه خود درنظر بگیرید بطور مثال دستگیره های هوشمند مجهز به اثر انگشت کار را برای سارقین سخت تر کرده و مدت زمان بیشتری را برای باز کردن درب خانه هوشمند شما سپری خواهند کرد.

کارآیی و مدیریت انرژی ساختمان هوشمند


 

خانه های هوشمند انرژی کمتری مصرف می کنند و شما مدیریت بهتری بر مصرف انرژی دارید، بطور مثال یک ماژول ساده خانه هوشمند ZWAVE به راحتی مصرف انرژی شما را اندازه گیری می کند و بر روی پانل کابریتان به راحتی نمایش می دهد. البته این مدیریت انرژی بدون هرگونه محدود کردن شما بوده و شما در نهایت آرامش می توانید در انتهای هر ماه قبض برق کمتری را پرداخت نمایید، البته هزینه انرژی در کشور ما ایران پایین می باشد ولی مشاوران هوشمند سازی ساختمان پارسیس  الکترونیک بر این عقیده اند که نمی توان کسی را پیدا کرد که از قبضی با بهای کمتر ناراضی باشد

فروش راحت ساختمان هوشمند


 

همیشه فروش خانه به بهای واقعی و خوب آن چه برای سازنده چه برای افراد عادی از معضلات فکری آنها بوده است و همه سازنده ها به جرات می توان گفت در حال تلاش برای فروش ساختمان خود با قیمت بهتر می باشند . رقابت در این موضوع بسیار سنگین بوده و هر کس که در این رقابت قوی تر عمل نماید حاشیه سود بهتری را بر روی سازه خود تجربه می نماید. لذا بنابر تجریه و عقیده کارشناسان پارسیس الکترونیک، هوشمند سازی ساختمان در این نکته به شما کمک بزرگی خواهد نمود، رقابت را برای شما ساده تر خواهد نمود، زیرا مردم ساختمان هوشمند را دوست داشته و حاضرند برای راحتی خود هزینه بیشتری پرداخت نمایند.

 


اطلاعات تکميلي

  • canonical: https://parsysco.ir/مطالب-مفید/ساختمان-هوشمند/smart-home-benefits

نظر دادن

درباره ما

parsys-electronic

 پارسیس الکترونیک در زمینه سیستمهای حفاظتی امنیتی، سیستمهای هوشمند ساختمان در حال فعالیت می باشد، همچنین با کسب نمایندگیهای رسمی از برندهای معتبر در زمینه دربهای اتوماتیک و دوربینهای مداربسته سهم بزرگی را از بازار این صنعت به خود اختصاص داده است    .

استخدام

parsys-electronic

پارسیس الکترونیک در جهت توسعه واحد فروش خود در فروشگاه مرکزی خود نیرو استخدام می نماید. مدیران فروش و کارشناسان فروشی که تجربه کاری در زمینه دوربین مداربسته، درب اتوماتیک و یا خانه هوشمند را دارا می باشند می توانند رزومه شغلی خود را به ایمیل [email protected] ارسال نمایند .

تماس با ما

فروشگاه مرکزی پارسیس الکترونیک

تهران، خیابان جمهوری، بزرگترین مرکز سیستمهای حفاظتی امنیتی خاورمیانه، پاساژ علاالدین دو 2
تلفــن : 66348335 (9821)
فکس : 66348344 (9821)
تلگرام : 9011504163 (98)