ساختمان هوشمند

چرا پروتکل زی ویو در خانه هوشمند لیدر بازار شده است؟

چرا پروتکل زی ویو در خانه هوشمند لیدر بازار شده است؟

یکی از موارد مهم در پروتکل های خانه هوشمند، اطلاع پیدا کردن از دلیل موفقیت پروتکل zwaver  در بازار خانه های هوشمند می باشد. 

یکی از موارد مهم در پروتکل های خانه هوشمند، اطلاع پیدا کردن از دلیل موفقیت پروتکل zwaver  در بازار خانه های هوشمند می باشد. در این خصوص در ادامه در ادامه ترجمه مقاله ای از Julie Jacoboson با موضوع چرا محصولات خانه هوشمند با پروتکل zwave  زی ویو لیدر بازار خانه هوشمند گردیده اند بیان گردیده است.

همیشه برای من مکالمه در خصوص خانه هوشمند یکی از موضوعات جذاب برای بحث حتی بر سر میز شام بوده است، البته اگر صاحب آن میز شام من باشم و شما دوست دیگر در زمینه سیستمهای خانه هوشمند نداشته باشید.

در واقع پروتکل zwave به ما این توانایی را داده است تا با کلیه تجهیزات خانه هوشمند  که پروتکل zwave  را پشتیبانی می کنند به راحتی ارتباط برقرار کرده  حال این تجهیز می تواند ترموستات باشد، کلید تک پل یا دوپل هوشمند یا سنسور یا هر وسیله دیگری.

در کنفرانس Unplug-fest که اخیراً با حضور 100 نفر از از افردا تاثیرگذار در صنعت خانه هوشمند و سیستمهای حفاظتی برگزار گردید، به سازندگان محصولات این اختیار داده شد تا کلیه محصولات خود را با اکوسیستم zwave  بررسی نمایند. در این کنفرانس تکنولوژی و مباحث بازاریابی در حوزه سیستمهای هوشمند سازی ساختمان مورد بررسی قرار گرفت.

موارد مهمی نیز در پروتکل zwave plus که نسل پنجم پروتکل zwave می باشد، تحت 500 سری محصول توسط سازنده چیپهای zwave مورد بررسی قرار گرفت که قابلیتهای زیر را می توان از مزایای اصلی ZWAVE PLUS  به ZWAVE  دانست:

سازگاری با محصولات قدیم ZWAVE

50 درصد بهینه سازی در مصرف باتری

67 درصد بهبود در رنج دریافت سیگنال

250درصد بهبود در پهنای باند(100kbs نسبت به نسل قبل 40kbs)

400 درصد توسعه در فضای فلش مموری

چابک سازی فرکانسی، 3 کانال RF بیشتر

بهبود چشمگیر در رفع عیب خودکار و پیدا کردن خطاهای سیستم

استاندارد سازی  متد آپدیت firmware به نام OTA


اطلاعات تکميلي

  • canonical: https://parsysco.ir/مطالب-مفید/ساختمان-هوشمند/پروتکل-زی-ویو-در-خانه-هوشمند-لیدر

نظر دادن

درباره ما

parsys-electronic

 پارسیس الکترونیک در زمینه سیستمهای حفاظتی امنیتی، سیستمهای هوشمند ساختمان در حال فعالیت می باشد، همچنین با کسب نمایندگیهای رسمی از برندهای معتبر در زمینه دربهای اتوماتیک و دوربینهای مداربسته سهم بزرگی را از بازار این صنعت به خود اختصاص داده است    .

استخدام

parsys-electronic

پارسیس الکترونیک در جهت توسعه واحد فروش خود در فروشگاه مرکزی خود نیرو استخدام می نماید. مدیران فروش و کارشناسان فروشی که تجربه کاری در زمینه دوربین مداربسته، درب اتوماتیک و یا خانه هوشمند را دارا می باشند می توانند رزومه شغلی خود را به ایمیل [email protected] ارسال نمایند .

تماس با ما

فروشگاه مرکزی پارسیس الکترونیک

تهران، خیابان جمهوری، بزرگترین مرکز سیستمهای حفاظتی امنیتی خاورمیانه، پاساژ علاالدین دو 2
تلفــن : 66348335 (9821)
فکس : 66348344 (9821)
تلگرام : 9011504163 (98)