دوربینهای مداربسته

آموزش بازبینی فیلمهای ضبط شده DVR آموزش بازبینی فیلمهای ضبط شده DVR

آموزش بازبینی تصاویر DVR

یکی از مواردی که کاربران دوربین مداربسته به آن نیاز پیدا می کنند و گاها در برخورد با آن به مشکل می خورند، مشاهده تصاویر ضبط شده DVR و بکاپ گیری از تصاویر دستگاه بر روی حافظه های جانبی می باشد.

همانطور که پیش تر عرض شد وقتی کاربران دوربین مداربسته را برای منزل یا فروشگاه خود نصب می کنند ممکن است پس از مدتی نیاز داشته باشند تا تصاویر ضبط شده یک تاریخ و ساعت خاص را بازبینی کنند یا با وصل حافظه های جانبی مانند کول دیسک، فلش و  . . . بخشی از این ویدئو را بر روی این حافظه های پشتیبان گیری کنند
در این مقاله و ویدئو آموزشی اتاق آموزش پارسیس الکترونیک نسبت به تهیه یک ویدئو مختصر و مفید برای آموزش بازبینی تصاویر ضبط شده دستگاه DVR و پشتیبان گیری از ویدئو ضبط شده بر روی هارددیسک جانبی اقدام نموده است، البته قابل توجه است این مقاله یه پیش درآمد برای تفسیر بهتر ویوئو آموزشی بوده و شما جهت اشراف بیشتر به موضوع بازبینی تصاویر ضبط شده دوربینهای مداربسته باید ویدئو آموزشی را تا انتها تماشا نمایید.
برای اینکه ویدئو های ضبط شده دوربین مداربسته را بر روی دستگاه DVR مشاهده کنیم می بایست ابتدا وارد منومربوط به آن در DVR شویم. برای هر دستگاه DVR از برندهای متنوع بازار، این منو با اسم های متفاوتی ترجمه شده است، ولی پس از پیدا کردن این نام در دیجیتال ویدئو رکوردر خود با پنجره ای مواجه می شوید که این پنجره در اکثر سیستمهای نسبتا شبیه به هم بوده و دارای پارامترهایی بوده که بسیار به هم شباهت دارند، لذا با دانستن وظیفه هر قسمت در هر صفحه به راحتی می توانید تصاویر ضبط شده دوربین مداربسته در رکوردر خود را مشاهده نمایید.


وارد منو DVR شدن


همانطور که مطرح گردید برای بازبینی تصاویر DVR بایستی به منو مربوط به آن از منو اصلی دستگاه رجوع کنید، برای اینکار نامهای متفاوتی در نظر گرفته شده است، مانند مرور کردن، بازبینی، play back و . . . وقتی این منو از منو اصلی را در دستگاه DVR خود مشاهده کردید بر روی آن کلیک کنید تا وارد صفحه play back دستگاه DVR شوید. پس از وارد شدن به پنجره play back  یا مرورکردن در دستگاه DVR با پنجره ای مواجه می شوید که دارای پارامترهای یکسانی می باشد.


تقویم دستگاه DVR


در صفحه play back دستگاه شما با تقویمی مواجه می شوید که از روی این تقویم باید تاریخی که تمایل دارید در آن بازه فیلمهای ضبط شده دوربین مداربسته را بازبینی کنید، باید تنظیم گردد. این زمان می تواند سال، ماه روز ساعت و . . . تنظیم شود.


تعداد کانال دستگاه DVR


در این صفحه شما می توانید تعداد کانالهای DVR را که مربوط به هر دوربین مداربسته باشد انتخاب کنید تا دوربینهای را 4 تایی یا 8 تایی با هم مشاهده کنید. در این قسمت از منو دستگاه شما باید کانالهایی از دوربین مداربسته را که میخواهید مشاهده کنید انتخاب کنید


نوار ابزار playback


در این صفحه آیکونهایی نظیر DVD PLAYER های خانگی مشاهده می کنید که می توانید با این آیکونهای نظیر play کردن  و . . . فیلمهای ضبط شده رکوردر را پخش کنید، جلو بزنید با سرعت بیشتری تماشا کنید و . . .
در این مقاله سعی شد به اختصار نحوه بازبینی فیلمهای ضبط شده DVR توضیح داده شود، برای اشراف بیشتر به این موضوع وارد سایت آپارات شده و یا بر روی لینک زیر کلیک کنید تا ویدئو آموزشی بازبینی فیلمهای ضبط شده دوربین مداربسته در DVR را مشاهده کنید.

 

video-download

 خرید اینترنتی

 


اطلاعات تکميلي

 • canonical: https://parsysco.ir/مطالب-مفید/دوربینهای-مداربسته/dvr-playback

2 نظرها

 • ارسال شده توسط مهدی حسینی سه شنبه, 12 آذر 1398 ساعت 22:57

  سلام ....چطور میتونم دی وی دی ضبط شده دوربین مدار بسته رو ببینم ؟
  .. دی وی دی تو لب تاب نمیاد بالا.

 • ارسال شده توسط وحید برادران شنبه, 09 شهریور 1398 ساعت 10:45

  خسته نباشید
  من یه دستگاه dvr 32 کانال دارم با 3 تا هارد دیسک 4 ترا بایت
  الان هارد هارو از روی دستگاه باز کردم و میخوام در کامپیوتر چند تا فایل رو باز بینی کنم
  ولی چون تعداد دوربین زیاد هست 23 تا دوربینه
  الان فایلهارو تصویر در تصویر نشون میده یهنی وقتی پلی میکنم از هر دوربین یه تیکه نشون میده
  وچطوری میتونم تصویر فقط یه دوربینو چک کنم

نظر دادن

درباره ما

parsys-electronic

 پارسیس الکترونیک در زمینه سیستمهای حفاظتی امنیتی، سیستمهای هوشمند ساختمان در حال فعالیت می باشد، همچنین با کسب نمایندگیهای رسمی از برندهای معتبر در زمینه دربهای اتوماتیک و دوربینهای مداربسته سهم بزرگی را از بازار این صنعت به خود اختصاص داده است    .

استخدام

parsys-electronic

پارسیس الکترونیک در جهت توسعه واحد فروش خود در فروشگاه مرکزی خود نیرو استخدام می نماید. مدیران فروش و کارشناسان فروشی که تجربه کاری در زمینه دوربین مداربسته، درب اتوماتیک و یا خانه هوشمند را دارا می باشند می توانند رزومه شغلی خود را به ایمیل [email protected] ارسال نمایند .

تماس با ما

فروشگاه مرکزی پارسیس الکترونیک

تهران، خیابان جمهوری، بزرگترین مرکز سیستمهای حفاظتی امنیتی خاورمیانه، پاساژ علاالدین دو 2
تلفــن : 66348335 (9821)
فکس : 66348344 (9821)
تلگرام : 9011504163 (98)