دوربینهای مداربسته

cube-hikvision-irancell cube-hikvision-irancell

انتقال تصویرکیوب هایک ویژن

در صورتیکه در انتقال تصویر لوکال دوربین کیوب هایک ویژن بر روی شبکه لوکال مشکل دارید، متن زیر به شما کمک می کند تا تنظیمات مودم ایرانسل را برای این موضوع اصلاح نمایید.

برخی از نصابان دوربین مداربسته در هنگام نصب دوربین مداربسته مدل کیوب هایک ویژن با مشکلی مواجه می شوند که در شبکه لوکال تصویر نمی دهد به عبارت دیگر دوربین مداربسته کیوب هایک ویژن که مجهز به وای فای است, از طریق مودم lte ایرانسل به اینترنت متصل میشود ولی در شبکه لوکال تصویر نمیدهد. برای حل این مشکل بایستی شما به صفحه تنظیمات مودم ایرانسل خود رفته و گزینه ap isolation را مانند تصویر زیر غیر

فعال کنید.

irancell-config

 

Ap isolation چیست؟

 

در حالتی که گزینه ی ap isolation فعال باشد. تجهیزات مختلف از طریق وای فای و Lan آی پی دریافت میکنند اما در این حالت مودم یک شبکه نمیسازد و تجهیزات فقط امکان اتصال به اینترنت دارند.

بنابراین اگر این گزینه فعال باشد, دوربین وای فای به مودم و اینترنت متصل میشود ولی روی لپ تاپ یا گوشی امکان انتقال تصویر داخلی با استفاده از آی پی کارت شبکه وای فای دوربین (wlan) وجود ندارد. با اتاق آموزش پارسیس الکترونیک اطلاعات فنی خود را بروز کنید و  در صورتیکه نیاز به اطلاعات آموزشی بیشتری در زمینه دوربین مداربسته دارید، از وبلاگ دوربین مداربسته پارسیس الکترونیک بازدید کنید.


اطلاعات تکميلي

  • canonical: https://parsysco.ir/مطالب-مفید/دوربینهای-مداربسته/cube-hikvision

نظر دادن

درباره ما

parsys-electronic

 پارسیس الکترونیک در زمینه سیستمهای حفاظتی امنیتی، سیستمهای هوشمند ساختمان در حال فعالیت می باشد، همچنین با کسب نمایندگیهای رسمی از برندهای معتبر در زمینه دربهای اتوماتیک و دوربینهای مداربسته سهم بزرگی را از بازار این صنعت به خود اختصاص داده است    .

استخدام

parsys-electronic

پارسیس الکترونیک در جهت توسعه واحد فروش خود در فروشگاه مرکزی خود نیرو استخدام می نماید. مدیران فروش و کارشناسان فروشی که تجربه کاری در زمینه دوربین مداربسته، درب اتوماتیک و یا خانه هوشمند را دارا می باشند می توانند رزومه شغلی خود را به ایمیل [email protected] ارسال نمایند .

تماس با ما

فروشگاه مرکزی پارسیس الکترونیک

تهران، خیابان جمهوری، بزرگترین مرکز سیستمهای حفاظتی امنیتی خاورمیانه، پاساژ علاالدین دو 2
تلفــن : 66348335 (9821)
فکس : 66348344 (9821)
تلگرام : 9011504163 (98)