دوربینهای مداربسته

آموزش تصویری زدن bnc

آموزش تصویری زدن bnc

یکی از قسمتهای مهم نصب دوربین مداربسته اتصال BNC به کابل می باشد، نصب صحیح BNC در کیفیت تمام شده دوربین مداربسته و عدم داشتن نویز نقش بسزایی دارد .

همانطور که بیان گردید لزوم آموزش صحیح BNC بر هیچ یک از افراد فعال درزمینه دوربین مداربسته پوشیده نیست و تمام افراد نسبت به اهمیت این موضوع اشراف دارند. قبل از اینکه وارد مبحث آموزش BNC  شویم  ابتدا کمی با کانکتور BNC  بیشتر آشنا شویم. BNC یعنی چه ؟ BNC  مخفف عبارت Bayonet Neill–Concelman connector  می باشد که این کانکتور برای اتصال کابلهای RG59، RG58 تا RG179 و RG316به دستگاههای دوربین مداربسته و . . . مورد استفاده قرار می گیرد. و مانند دیگر کانکتورها به صورت نری و مادگی تولید می گردند. BNC ها دارای دو تیپ 50 و 75 اهمی بوده و با نحوه اتصال کانکتور به سیم مانند BNC  پیچی و BNC پرسی دسته بندی می گردند.

حال که با کانکتور BNC آشنا شدیم ، به دلیل استفاده عمده و انبوه از این کانکتور در مبحث دوربین مداربسته در اتاق آموزش پارسیس الکترونیک فیلم آموزشی تهیه گردیده است تا نحوه زدن BNC پرسی و پیچی به نمایش گذاشته شود. از آنجاییکه زدن BNC یک مهارت می باشد و بصورت تئوری نمی توان این مبحث را آموزش داد این مهارت توسط یک فیلم آموزشی تشریح گردیده است.  

برای مشاهده این فیلم آموزشی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

video-download

 

 

 


اطلاعات تکميلي

  • canonical: https://parsysco.ir/مطالب-مفید/دوربینهای-مداربسته/crimp-bnc

نظر دادن

درباره ما

parsys-electronic

 پارسیس الکترونیک در زمینه سیستمهای حفاظتی امنیتی، سیستمهای هوشمند ساختمان در حال فعالیت می باشد، همچنین با کسب نمایندگیهای رسمی از برندهای معتبر در زمینه دربهای اتوماتیک و دوربینهای مداربسته سهم بزرگی را از بازار این صنعت به خود اختصاص داده است    .

استخدام

parsys-electronic

پارسیس الکترونیک در جهت توسعه واحد فروش خود در فروشگاه مرکزی خود نیرو استخدام می نماید. مدیران فروش و کارشناسان فروشی که تجربه کاری در زمینه دوربین مداربسته، درب اتوماتیک و یا خانه هوشمند را دارا می باشند می توانند رزومه شغلی خود را به ایمیل [email protected] ارسال نمایند .

تماس با ما

فروشگاه مرکزی پارسیس الکترونیک

تهران، خیابان جمهوری، بزرگترین مرکز سیستمهای حفاظتی امنیتی خاورمیانه، پاساژ علاالدین دو 2
تلفــن : 66348335 (9821)
فکس : 66348344 (9821)
تلگرام : 9011504163 (98)