دوربینهای مداربسته

how to access DVR by chrome how to access DVR by chrome

دسترسی به DVRبا chrome

همانطور که افراد فعال در صنف دوربین مداربسته آگاهی دارند همیشه کارکردن با IE دردسرهای خاص خود را داشته و گاها دیده می شود بر روی کامپیوتر مصرف کننده نسخه مطلوبی از IE به علت کمتر استفاده شدن از آن، نصب نیست.

برای اینکه بتوانیم این مشکل را در هنگام نصب دوربین مداربسته، راه اندازی یا انتقال تصویر برطرف نموده و بتوانیم پروژه دوربین مداربسته خود را با کمنال آرامش به کارفرما تحویل دهیم می توانیم از مرورگر کروم google chrome استفاده نموده و به راحتی به دستگاه DVR دوربین مداربسته نصب شده دسترسی پیدا کنیم.

در اتاق آموزش پارسیس الکترونیک کلیه مراحل این فرآیند تحت یک ویدئو آموزشی در کانال آپارات پارسیس الکترونیک آموزش داده شده است و شما می توانید به راحتی با دیدن این فیلم آموزشی دوربین مداربسته، نحوه دسترسی به دستگاه DVR از طریق مرورگر گوگل کروم را فرا بگیرید. برای دیدن فیلم آموزشی دسترسی به DVR از طریق گوگل کروم بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

video-download


اطلاعات تکميلي

  • canonical: https://parsysco.ir/مطالب-مفید/دوربینهای-مداربسته/chrome-dvr

1 نظر

  • ارسال شده توسط مهدی پنج شنبه, 15 فروردين 1398 ساعت 10:38

    باسلام
    برای مشاهده تصاویر dvr بر روی مرورگر اکسپلور تلویزیون اسمارت ال جی پیغام this browser dose not support میدهد ایا راهی هست که تصاویر دوربین مشاهده کنیم باتشکر

نظر دادن

درباره ما

parsys-electronic

 پارسیس الکترونیک در زمینه سیستمهای حفاظتی امنیتی، سیستمهای هوشمند ساختمان در حال فعالیت می باشد، همچنین با کسب نمایندگیهای رسمی از برندهای معتبر در زمینه دربهای اتوماتیک و دوربینهای مداربسته سهم بزرگی را از بازار این صنعت به خود اختصاص داده است    .

استخدام

parsys-electronic

پارسیس الکترونیک در جهت توسعه واحد فروش خود در فروشگاه مرکزی خود نیرو استخدام می نماید. مدیران فروش و کارشناسان فروشی که تجربه کاری در زمینه دوربین مداربسته، درب اتوماتیک و یا خانه هوشمند را دارا می باشند می توانند رزومه شغلی خود را به ایمیل [email protected] ارسال نمایند .

تماس با ما

فروشگاه مرکزی پارسیس الکترونیک

تهران، خیابان جمهوری، بزرگترین مرکز سیستمهای حفاظتی امنیتی خاورمیانه، پاساژ علاالدین دو 2
تلفــن : 66348335 (9821)
فکس : 66348344 (9821)
تلگرام : 9011504163 (98)