دوربینهای مداربسته

cctv-shopping cctv-shopping

دوربین مداربسته کجا بخریم؟

دوربین مداربسته هم از باقی اقلام جدا نیست و در بازار ایران و بالاخص تهران دارای بورس اصلی می باشد که در این بورس اصلی شما می توانید دوربین مداربسته و متعلقات را با قیمت تجاری خریداری کنید..

خوب پس بورس اصلی دوربین مداربسته کجاست؟ طبق روال کلیه سیستمهای صوتی تصویری اولین خیابانی که به ذهن افراد ساکن در تهران خطور میکنه، خیابان جمهوری اسلامی است. خالی از لطف نیست قبل از معرفی پاساژهای بورس اصلی دوربین مداربسته، خیابان جمهوری را معرفی کنیم. خیابان جمهوری اسلامی (با نام‌های پیشین خیابان شاه، خیابان شاه‌آباد، یا خیابان استانبول، اسلامبول)  خیابانی غربی-شرقی در شهر تهران است که از میدان جمهوری آغاز شده و تا میدان بهارستان کشیده می‌شود. خیابان‌های اصلی و فرعی بسیاری در گذر این خیابان هستند که برخی از آن‌ها همچون ولی‌عصر (خیابان پهلوی پیشین) و کارگر جنوبی(خیابان امیریه پیشین) تغییر نام داده‌اند و برخی دیگر مانند لاله‌زار، صفی‌علی‌شاه، ملت و اکباتان بر نام‌های دیرین خود باقی مانده‌اند. منبع

در این خیابان بورس لوازم صوتی و تصویری، تلفن همراه و لباس مردانه قرار دارد که در مراکز خرید مختلفی قرار دارند. از جمله این مراکز خرید می‌توان به پاساژ پلاسکو سابق (که به طرز اندوهناکی دچار حریق گردد)، کوچه برلن، پاساژ پروانه، علاِالدین1 و علاالدین 2، چارسو،‌ خیابان لاله‌زار و لاله‌زار نو و پاساژ امجد (بورس قطعات الکترونیک)، پاساژ فردوسی و همچنین خیابان ولیعصر اشاره کرد. سفارت بریتانیا، ترکیه و آلمان هم در این خیابان قرار دارد. منبع

خوب حالا که تا حدودی اندک با خیابان نادری یا همان جمهوری اسلامی آشنا شدیم، بریم سراغ مطلب اصلی خودمون یعنی دوربین مداربسته. بورس اصلی دوربین مداربسته در خیابان جمهوری به چندین پاساژ خلاصه میشه که  در این چند پاساژ بیشترین حجم تجارت دوربین مداربسته در ایران در حال جریان هست. به طور خلاصه میشه گفت بازار دوربین مداربسته ایران از این چند پاساژ خیابان جمهوری تامین میشه.

خوب این پاساژها اسمشون چیه؟ به ترتیب سهم بازاری که این پاساژها در تجارت دوربین مداربسته دارند عبارتند از

 • پاساژ علاالدین 2
 • پاساژ نادری
 • پاساژ امجد
 • پاساژ بزرگمهر

در ادامه هر پاساژ را با توضیح مختصر و تصاویری از این پاساژها برای آشنایی بیشتر به شما معرفی می کنیم.

 

پاساژ علاالدین 2 – بزرگترین مرکز سیستمهای حفاظتی امنیتی خاورمیانه

 

 پاساژ_علاالدین2

 

پاساژ علاالدین 2 که در تقاطع خیابان شیخ هادی و جمهوری واقع شده است، حدوداً در سال 1391توسط آقای رضا علاالدین افتتاح گردیدو از ابتدا کاربری آن برای دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی امنیتی تعیین گردید.

پاساژ_علاالدین2

قدرت نام علاالدین و ورود تاجران بزرگ دوربین مداربسته به این پاساژ باعث شد تا ظرف چند سال به سرعت این پاساژ به عنوان بورس اصلی دوربین مداربسته در ایران شناخته شود. این پاساژ دارای 6 طبقه می باشد که کلیه مغازه های آن در حال فروش و خدمات پس از فروش دوربین مداربسته هستند.

پاساژ_علاالدین2

 

پاساژ نادری -  بورس قدیم عینک

 

پاساژ_نادری

 

این پاساژ در دهه 80 برای کاربری تجارت عینک ساخته شد و در ابتدا برای این هدف مغازه ها فروخته شدند. پس از گذشت چند سال و گسترش بازار دوربین مداربسته در ایران کم کم کسبه دوربین مداربسته به علت قیمت مناسب مغازه ها و بازگشت مدیریت اصلی پاساژ به ایران و تلاش برای جا انداختن پاساژ در زمینه دوربین مداربسته آرام آرام تاجرین دوربین مداربسته از پاساژ بزرگمهر به این پاساژ که همگی در حال فروش دوربین مدار بسته بودن کوچ کردند. رونق این پاساژ تا زمان پر شدن پاساژ علاالدین 2 بیشتر دیری نپایید و رفته رفته پاساژ علاالدین 2 حجم خریداران دوربین مداربسته را در رقابت با پاساژ نادری نصیب خود نمود.

 

پاساژ_نادری2

 

پاساژ امجد -  بورس قطعات الکترونیک

 پاساژ_امجد

پاساژ امجد در سال 1377، در زمینی به مساحت 12000 متر مربع ساخته شد، بنای پاساژ امجد اسکلت فلزی و نمای  پاساژ امجد از سنگ می باشد ، پاساژ امجد دارای 3 طبقه تجاری و یک طبقه اداری است. طبقات منفی یک، همکف ، اول ، دوم  و سوم تجاری بورس الکترونیک ؛ طبقه چهارم، بورس الکترونیک و اداری است. در مجموع 170 فروشگاه تجاری در پاساژ امجد فعالیت می کنند . ویژگی خاص پاساژ امجد عرضه قطعات الکترونیک است. همانطور که از شرح این پاساژ در سایت اصلی پاساژ امجد مشخص است این پاساژ برای کاربری عرضه قطعات الکترونیک در نظر گرفته شد و سالیان زیادی با همین کاربری در حال فعالیت بود تا اینکه برخی از تجار دوربین مداربسته به پاساژ امجد رفتند و خیلی از مغازه های طبقه همکف به کاربری دوربین مداربسته تغییر یافتند.

پاساژ_امجد

 

پاساژ بزرگمهر -  قدیمیترین پاساژ دوربین

 

پاساژ_بزرگمهر

پاساژ بزرگمهر در سه طبقه همکف، زیرزمین و طبقه اول بورس اصلی دوربین ایران می باشد، این پاساژ در طبقه همکف و باقی طبقات دارای بیش از 60 باب مغازه تجاری می باشد که همگی در حال فروش  دوربین هستند دراین پاساژ نمایندگی های CANON و NIKON در چندین مغازه درحال فروش محصولات خود هستند. همین سابقه دوربینی پاساژ بزرگمهر باعث شد تا بخشی از این مغازه ها  در سالیان گذشته به دوربین مداربسته اختصاص یابند و برندهای معتبری مانند HIKVISION، DAHUA و PEHS در کنار برندهای معتبر دوربین عکاسی و فیلمبرداری به فروش محصولات خود بپردازند. کوچک بودن پاساژ بزرگمهر و تخصیص بیشتر مغازه های پاساژ به دوربین عکاسی و فیلمبرداری باعث شد تا بزرگمهر علیرغم قدیمی ترین بودن در بورس دوربین، بازار را به دو پاساژ نادری و علاالدین 2 تقدیم کند و این دو پاساژبه خوبی از این فرصت نهایت استفاده را بردند.

پاساژ_بزرگمهر

 


اطلاعات تکميلي

 • canonical: https://parsysco.ir/مطالب-مفید/دوربینهای-مداربسته/cctv-shopping

23 نظرها

 • ارسال شده توسط Lmoppboype چهارشنبه, 04 فروردين 1400 ساعت 21:42

  http://essaywriteris.com/ - who will write my essay order cheap essay online essay writer funny essay cheap

 • ارسال شده توسط KbdnFurn چهارشنبه, 04 فروردين 1400 ساعت 10:28

  https://papersonlinebox.com/ - online paper writer help writing a paper best online paper writing service college paper writer

نظر دادن

درباره ما

parsys-electronic

 پارسیس الکترونیک در زمینه سیستمهای حفاظتی امنیتی، سیستمهای هوشمند ساختمان در حال فعالیت می باشد، همچنین با کسب نمایندگیهای رسمی از برندهای معتبر در زمینه دربهای اتوماتیک و دوربینهای مداربسته سهم بزرگی را از بازار این صنعت به خود اختصاص داده است    .

استخدام

parsys-electronic

پارسیس الکترونیک در جهت توسعه واحد فروش خود در فروشگاه مرکزی خود نیرو استخدام می نماید. مدیران فروش و کارشناسان فروشی که تجربه کاری در زمینه دوربین مداربسته، درب اتوماتیک و یا خانه هوشمند را دارا می باشند می توانند رزومه شغلی خود را به ایمیل [email protected] ارسال نمایند .

تماس با ما

فروشگاه مرکزی پارسیس الکترونیک

تهران، خیابان جمهوری، بزرگترین مرکز سیستمهای حفاظتی امنیتی خاورمیانه، پاساژ علاالدین دو 2
تلفــن : 66348335 (9821)
فکس : 66348344 (9821)
تلگرام : 9011504163 (98)