دوربینهای مداربسته

کاتالوگ دوربین مداربسته پارسیس

کاتالوگ دوربین مداربسته پارسیس

پارسیس الکترونیک به عنوان یکی از توزیع کنندگان دوربین مداربسته و متعلقات آن در سطح کشور در سالیان گذشته شناخته شده است و محصولات ارائه شده توسط پارسیس به عنوان مرجعی برای ارائه به مصرف کننده می باشد.

به همین دلیل پارسیس الکترونیک بر آن شده است تا ضمن ارائه لیست قیمت دوربین مداربسته هفتگی به نمایندگان و توزیع کنندگان ، کاتالوگی از محصولات خود را در قالب یک فایل در کانال تلگرام و سایت آپلود نماید تا همکاران گرامی به راحتی بتوانند این کاتالوگ را به مصرف کنندگان خود جهت انتخاب راحت تر ارائه نمایند.

 

کاتالوگ دوربین مداربسته

 

همکاران گرامی بایستی در نظر داشته باشند در این کاتالوگ هیچ اسمی از پارسیس الکترونیک و پل ارتباطی درج نگردیده است تا همکاران و نمایندگان با خیال راحت بتوانند این کاتالوگ را به مصرف کنندگان خود ارائه نمایند. البته بایستی مد نظر داشت پارسیس الکترونیک برای نمایندگان استانی خودآفری را تا کنون در نظر داشته است که لیست قیمت را با نام و شماره تماس نمایندگان تهیه و هر هفته در اختیار آنها می گذارد.

برای دانلود کاتالوگ محصولات دوربین مداربسته می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

 

دانلود لیست قیمت

 

 


اطلاعات تکميلي

  • canonical: https://parsysco.ir/مطالب-مفید/دوربینهای-مداربسته/کاتالوگ-دوربین-مداربسته-پارسیس

نظر دادن

درباره ما

parsys-electronic

 پارسیس الکترونیک در زمینه سیستمهای حفاظتی امنیتی، سیستمهای هوشمند ساختمان در حال فعالیت می باشد، همچنین با کسب نمایندگیهای رسمی از برندهای معتبر در زمینه دربهای اتوماتیک و دوربینهای مداربسته سهم بزرگی را از بازار این صنعت به خود اختصاص داده است    .

استخدام

parsys-electronic

پارسیس الکترونیک در جهت توسعه واحد فروش خود در فروشگاه مرکزی خود نیرو استخدام می نماید. مدیران فروش و کارشناسان فروشی که تجربه کاری در زمینه دوربین مداربسته، درب اتوماتیک و یا خانه هوشمند را دارا می باشند می توانند رزومه شغلی خود را به ایمیل [email protected] ارسال نمایند .

تماس با ما

فروشگاه مرکزی پارسیس الکترونیک

تهران، خیابان جمهوری، بزرگترین مرکز سیستمهای حفاظتی امنیتی خاورمیانه، پاساژ علاالدین دو 2
تلفــن : 66348335 (9821)
فکس : 66348344 (9821)
تلگرام : 9011504163 (98)