دوربینهای مداربسته

cctv-cable cctv-cable

بررسی کابل دوربین مداربسته

یکی از موارد بسیار مهم در کیفیت نهایی تصویر دوربین مداربسته، به طور حتم  کیفیت کابل دوربین مداربسته می باشد. انتخاب صحیح کابل دوربین مداربسته بسیاری از مشکلات در آینده را حل خواهد نمود.

همانطور که بیان شد کیفیت کابل دوربین مداربسته به نحو موثری بر روی کیفیت نهایی تصویر دوربین مداربسته تاثیر گذار هست، پس انتخاب کابل با این درجه از اهمیت فرآیند بسیار پیچیده ای هستش و نیاز به علم و تجربه فراوانی در زمینه کابل دوربین مداربسته خواهد داشت.

از آنجاییکه بسیاری از همکاران صنف دوربین مداربسته در تماس با اتاق آموزش پارسیس الکترونیک از تجارب و ضررهای خود که در رابطه با کابل RG داشتند، گله مندیهای زیادی داشتند برآن شدیم تا کابل تصویر دوربین مداربسته RG را بصورت کامل و تحت یک فیلم آموزشی شرح دهیم تا کلیه فعالین صنف دوربین مداربسته با پارامترهای مهم در کابل دوربین مداربسته آشنا شوند.

در این فیلم کلیه مراحل چک کردن کابل، نحوه تشخیص مس، ضایعات، مسوار و . . .  شرح داده شده است و شما با کابل ترکیبی یا کابل برق بغل و . . .  آشنا خواهید شد. در این ویدئو پارامترهایی مانند مغزی، شیلد، فوم کابل، روکش پی وی سی و . . .  بصورت کامل شرح داده شده اند.

 

برای مشاهده این فیلم آموزشی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

video-download


اطلاعات تکميلي

  • canonical: https://parsysco.ir/مطالب-مفید/دوربینهای-مداربسته/بررسی-کابل-دوربین-مداربسته

نظر دادن

درباره ما

parsys-electronic

 پارسیس الکترونیک در زمینه سیستمهای حفاظتی امنیتی، سیستمهای هوشمند ساختمان در حال فعالیت می باشد، همچنین با کسب نمایندگیهای رسمی از برندهای معتبر در زمینه دربهای اتوماتیک و دوربینهای مداربسته سهم بزرگی را از بازار این صنعت به خود اختصاص داده است    .

استخدام

parsys-electronic

پارسیس الکترونیک در جهت توسعه واحد فروش خود در فروشگاه مرکزی خود نیرو استخدام می نماید. مدیران فروش و کارشناسان فروشی که تجربه کاری در زمینه دوربین مداربسته، درب اتوماتیک و یا خانه هوشمند را دارا می باشند می توانند رزومه شغلی خود را به ایمیل [email protected] ارسال نمایند .

تماس با ما

فروشگاه مرکزی پارسیس الکترونیک

تهران، خیابان جمهوری، بزرگترین مرکز سیستمهای حفاظتی امنیتی خاورمیانه، پاساژ علاالدین دو 2
تلفــن : 66348335 (9821)
فکس : 66348344 (9821)
تلگرام : 9011504163 (98)