KIT LUX G

کد : KIT_LUX_G
0 : امتیاز
جک بی.اف.تی لوکس جی ظاهری زیبا و قوی دارد و از کیفیت ساخت بسیار بالایی در بین جکهای هیدرولیک در میان رقبای درب اتوماتیک خود بهره می برد . این جک به دلیل هیدرولیک بودن ب...
مجموعه ها : سبد محصولات, BFT, BFT تگ ها :
اشتراک گذاری
خدمات
  • تحویل محصول یک روز پس از پرداخت وجه 

  • پشتیبانی از محصول از طریق تلفن یا تلگرام

  • گارانتی برگشت پول در صورت عدم رضایت

جک بی.اف.تی لوکس جی ظاهری زیبا و قوی دارد و از کیفیت ساخت بسیار بالایی در بین جکهای هیدرولیک در میان رقبای درب اتوماتیک خود بهره می برد . این جک به دلیل هیدرولیک بودن برای دربهای سنگین و با تردد بسیار متراکم مناسب می باشد. این جک دارای قفل هیدرولیک نمی باشد و در واقع جک خلاص بوده و باید برای این جک قفل برقی در نظر گرفت.

با وجود اینکه جک هیدرولیک سری لوکس در مشخصات فنی اعلام شاید وزن و عرض کمی را نشان دهد، ولی در عمل در وزنهای بالاتر حتی تا 1.7 برابر وزن پیشنهادی نیز به راحتی کار می کند و درسالیان متمادی بدون نیاز به تعمیر و سرویس می باشد .

نصب و راه اندازی این سیستم ساده  است و قابلیت های زیادی برای اماکن مختلف دارد . از جمله امکانات این سیستم به هوشمند بودن در مقابل موانع ، فست کلوز ، عمر بالا و ... نام بد .

مشخصات کلی 

نوع : درب اتوماتیک دو لنگه (بازویی) هیدرولیک

قدرت هر لنگه : حداکثر 800 کیلوگرم

حداکثر عرض درب : حداکثر 5 متر

تعداد تردد روزانه : بدون محدودیت تردد، تردد متراکم

موقعیت نصب : مصارف مسکونی و تجاری

این سیستم دارای گارانتی 5 ساله می باشد.

لیست نظرات:


تا کنون نظری ارسال نشده است.
امتیاز: 051(Tooltip)

توصیه خود در مورد این محصول را ارائه نمایید:

درباره ما

parsys-electronic

 پارسیس الکترونیک در زمینه سیستمهای حفاظتی امنیتی، سیستمهای هوشمند ساختمان در حال فعالیت می باشد، همچنین با کسب نمایندگیهای رسمی از برندهای معتبر در زمینه دربهای اتوماتیک و دوربینهای مداربسته سهم بزرگی را از بازار این صنعت به خود اختصاص داده است    .

استخدام

parsys-electronic

پارسیس الکترونیک در جهت توسعه واحد فروش خود در فروشگاه مرکزی خود نیرو استخدام می نماید. مدیران فروش و کارشناسان فروشی که تجربه کاری در زمینه دوربین مداربسته، درب اتوماتیک و یا خانه هوشمند را دارا می باشند می توانند رزومه شغلی خود را به ایمیل [email protected] ارسال نمایند .

تماس با ما

فروشگاه مرکزی پارسیس الکترونیک

تهران، خیابان جمهوری، بزرگترین مرکز سیستمهای حفاظتی امنیتی خاورمیانه، پاساژ علاالدین دو 2
تلفــن : 66348335 (9821)
فکس : 66348344 (9821)
تلگرام : 9011504163 (98)