درخواست
عاملیت فروش پارسیس الکترونیک

عزیزانی که در اقصی نقاط ایران نمایل دارند تا نسبت به دریافت عاملیت فروش پارسیس الکترونیک اقدام نمایند، می توانند فرم زیر را با دقت تکمیل نموده تا در اسرع وقت واحد فروش استانی پارسیس الکترونیک با آنها تماس حاصل فرمایند. از آنجاییکه هر رسته کاری پارسیس الکترونیک دارای تیم فروش مجزایی خواهد بود خواهشمند است قسمت زمینه کاری را با نهایت دقت تکمیل نمایید. در صورتیکه موضوع خاصی را نیز می خواهید مطرح نمایید می توانید در قسمت توضیحات نسبت به ارائه موضوع خود ترجیحاً بصورت خلاصه تایپ نمایید.
تکمیل فرم
پس از تکمیل فرم روبرو کارشناسان فروش واحد استانی پارسیس الکترونیک با شما تماس گرفته و آشنایی بیشتر بین طرفین صورت می پذیرد و کارشناسان ما ضمن بررسی ظرفیت هر استان نتیجه را ظرف 2 الی 3 روز کاری به شما بیان می کنند.
عنوان شما در اینجا قرار میگیرد

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

8 + 15 =

درباره پارسیس الکترونیک
آماری با ما آشنا شوید

پارسیس الکترونیک با همت و دانش فنی جمعی از متخصصین جوان و با تجربه فعال در زمینه خانه های هوشمند، درب اتوماتیک، دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی امنیتی در سال 1387 تاسیس گردید، در این سالیان موفق شده ایم به عنوان یکی از توزیع کنندگان عمده دوربین مداربسته و درب اتوماتیک سهم بسیار خوبی از بازار ایران را نصیب خود کنیم و با اخذ نمایندگی رسمی برندهای معتبری مانند ویژن، بی اف تی ، بلانکو و . . . تلاش خود در جهت عرضه محصولات درجه 1 اروپایی و چینی را به ثمر بنشانیم، همچنین واحد فنی پارسیس الکترونیک پروژه های بزرگی را در زمینه خانه های هوشمند در سطح کشور طراحی و اجرا نموده است. از سال 1394 مبحث پارکینگ هوشمند نیز به محصولات و راهکارهای نرم افزاری پارسیس الکترونیک نیز افزوده گردیده است.

تعداد نمایندگان کشوری ما

تعداد عاملین فروش ما

تعداد محصولات

تعداد نمایندگی اخذ شده