درباره‌ی ما

پارسیس الکترونیک از سال 1389 در زمینه طراحی، تامین و اجرا سیستمهای حفاظتی امنیتی تاسیس گردید. در گذر زمان سبد محصولات خود را نسبت به تقاضا بازار همچون جک پارکینگ، خانه هوشمند و دزدگیر اماکن و . . . تکمیل نمود. در حال حاضر با توجه به شرایط تحریم کشور ایران، نسبت به تولید و مونتاژ دوربین مداربسته و جک پارکینگ نیز اقدام نموده است. در حال حاضر پارسیس الکترونیک بخش عمده ای از بازار کل ایران را پوشش داده و نسبت به توزیع تجهیزات حفاظتی امنیتی در بین نمایندگان و عاملین فروش استانی خود اقدام می کند.

داستان ما

ارائه‌ی محصولات سیستمهای حفاظتی امنیتی بصورت عمده

پارسیس الکترونیک از ابتدا اهمیت معرفی خوب محصولات و در قلب بازار بودن را از اولویتهای خود دانست. به همین دلیل در قلب سیستمهای حفاظتی ایران پاساژ علاالدین 2 نسبت به تاسیس فروشگاهی اقدام نمود. در فروشگاه مرکزی پارسیس می توانید از محصولات کامل پارسیس دیدن کرده و با راهنمایی کارشناسان فروش مستقر در این فروشگاه بهترین انتخاب را داشته باشید. در کنار فروشگاه مرکزی و با توجه به گسترش بازار دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی امنیتی در ایران، فروشگاه دیگری در بازار ابزار فروشان در خیابان امام خمینی در پاساژ فجر نیز تاسیس گردید.

نظر به توسعه بستر اینترنت و ضریب نفوذ شبکه های اجتماعی تصمیم گرفته شد تا فروشگاه مجازی پارسیس نیز تاسیس گردد. لذا فروشگاه اینترنتی پارسیس الکترونیک به نام پارسیس شاپ راه اندازی شد تا مصرف کنندگان بتوانند با کمترین قیمت و حذف واسطه های قیمتی از پارسیس مستقیم خرید انجام دهند. در حال حاضر این فروشگاه برای همکاران و نمایندگان فعال در صنف سیستمهای حفاظتی امنیتی نیز مفید واقع شده و می توانند سفارشات خود را از این طریق در واحد فروش پارسیس ثبت نمایند.

محصول با کیفیت و با گارانتی
توزیع به هَمکارانِ صِنف دوربینِ مَداربَسته

در حال حاضر همکاران صنف دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی امنیتی محصولات مورد نیاز خود را از طریق پارسیس الکترونیک تامین می نمایند. کانال تلگرام پل ارتباطی اصلی مجموعه با همکاران و نمایندگان این صنف می باشد و عزیزان می توانند آخرین قیمتها، موجودی و . . .  را از این طریق آگاه شوند. پارسیس با توجه به جایگاه رشد علمی و ارتقا دانش فنی همکاران فعال در این صنف کانال تصویری در آپارات راه اندازی نموده است که به عنوان پر بازدید ترین کانال ویدئویی این صنف ویدئوهای آموزشی در این خصوص تولید و منتشر می نماید.

دوربین مداربسته

 • عامل فروش داهوا چین
 • توزیع کننده رسمی پِهس تایوان
 • نماینده رسمی دوربین مداربسته ویژن
 • توزیع کننده کابل RG59
 •  توزیع متعلقات نصب دوربین مداربسته مانند : فیش ها، میکروفون، باکس های پلاستیکی، هارد دیسک، ادوات مورد نیاز نصب و  . . .

دزدگیر اماکن

 • نماینده رسمی دزدگیر اماکن سایلکس (باکیفیت ترین دزدگیر ساخت ایران)
 • توزیع ادوات جانبی سیستمهای حفاظتی مانند سنسورهای حرکتی، سنسورهای حضور، ادوات اعلان مانند بلندگو، آژیر و تجهیزات برق اضطراری مانند ups و باتری
 • ارائه نرم افزارهای مرتبط با سیستمهای اعلام سرقت اماکن تخصصی مانند بانکها و  . . .

جک پارکینگ

 • نماینده رسمی BFT ایتالیا
 • نماینده رسمی BLANCO اسپانیا
 • نماینده رسمی سوپرلایف ایران
 • توزیع ادوات جانبی مانند کنترل برد، ریموت، متعلقات نصب، سنسور بین درب و . . .
 • سبد کاملی از سیستمهای اتوماسیون درب پارکینگ مانند موتور درب ریلی، موتور کرکره و موتور دربهای خاص صنعتی
نظرات مشتریان ما

راهنمایی عالی، کارشناسان فروش صبور و قیمت عالی از نکاتی است که بایستی در رابطه با پارسیس توصیه گردد. تقریبا پنج سال از خرید دوربینهای مداربسته مجموعه ما میگذره و هیچ مشکلی تا کنون  نداشته.

احمد رفیعی

به عنوان یک نصاب سیستمهای حفاظتی امنیتی همیشه خریدهای خودم را از پارسیس می کنم. 1- قیمت 2- گارانتی  اینهای دلایل اصلی خرید من هستند.

کریم اسماعیلی

از شرکت اصلی BFT قصد خرید داشتم و به عنوان نماینده اشون پارسیس را معرفی کردند و همین موضوع خیال بنده را در خصوص خرید راحت کرد. رفتار حرفه ایشون پس از خرید به من ثابت کرد که برندهای اروپایی نمایندگانشون هم با سخت بینی انتخاب می کنند.

نگار آزادخواه

فقط قیمت، پارسیس همیشه قیمتهاش نسبت به بقیه عالیهً!

حبیب جمالی

درباره پارسیس الکترونیک
آماری با ما آشنا شوید

پارسیس الکترونیک با همت و دانش فنی جمعی از متخصصین جوان و با تجربه فعال در زمینه خانه های هوشمند، درب اتوماتیک، دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی امنیتی در سال 1387 تاسیس گردید، در این سالیان موفق شده ایم به عنوان یکی از توزیع کنندگان عمده دوربین مداربسته و درب اتوماتیک سهم بسیار خوبی از بازار ایران را نصیب خود کنیم و با اخذ نمایندگی رسمی برندهای معتبری مانند هایک ویژن، بی اف تی ، بلانکو و . . . تلاش خود در جهت عرضه محصولات درجه 1 اروپایی و چینی را به ثمر بنشانیم، همچنین واحد فنی پارسیس الکترونیک پروژه های بزرگی را در زمینه خانه های هوشمند در سطح کشور طراحی و اجرا نموده است. از سال 1394 مبحث پارکینگ هوشمند نیز به محصولات و راهکارهای نرم افزاری پارسیس الکترونیک نیز افزوده گردیده است.

تعداد نمایندگان کشوری ما

تعداد عاملین فروش ما

تعداد محصولات

تعداد نمایندگی اخذ شده

فروشگاه مرکزی

تهران، جمهوری، پاساژ علاالدین 2 واحد 520

شماره تلفن

2675-0886(۰۲۱)

 

آدرس ایمیل

دفتر مرکزی

تهران، خ فلسطین، نبش رنجبر، واحد 1

شماره تلفن

9100-2686(۰۲۱)

 

فروشگاه مجازی