عاملیت فروش پارسیس الکترونیک

عزیزانی که در اقصی نقاط ایران نمایل دارند تا نسبت به دریافت عاملیت فروش پارسیس الکترونیک اقدام نمایند، می توانند فرم زیر را با دقت تکمیل نموده تا در اسرع وقت واحد فروش استانی پارسیس الکترونیک با آنها تماس حاصل فرمایند. از آنجاییکه هر رسته کاری پارسیس الکترونیک دارای تیم فروش مجزایی خواهد بود خواهشمند است قسمت زمینه کاری را با نهایت دقت تکمیل نمایید. در صورتیکه موضوع خاصی را نیز می خواهید مطرح نمایید می توانید در قسمت توضیحات نسبت به ارائه موضوع خود ترجیحاً بصورت خلاصه تایپ نمایید.
Please let us know your name.
Invalid Input
Invalid Input
Please let us know your email address.
Please write a subject for your message.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Please let us know your message.
لغات روبرو را به دقت وارد نمایید
Invalid Input

درباره پارسیس الکترونیک آماری با ما آشنا شوید

24

تعداد نمایندگان کشوری ما

127

تعداد عاملین فروش کشوری ما

3482

تعداد محصولات قابل ارائه ما

4

تعداد نمایندگی های ما

پارسیس الکترونیک با همت و دانش فنی جمعی از متخصصین جوان و با تجربه فعال در زمینه خانه های هوشمند، درب اتوماتیک، دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی امنیتی در سال 1387 تاسیس گردید، در این سالیان موفق شده ایم به عنوان یکی از توزیع کنندگان عمده دوربین مداربسته و درب اتوماتیک سهم بسیار خوبی از بازار ایران را نصیب خود کنیم و با اخذ نمایندگی رسمی برندهای معتبری مانند هایک ویژن، بی اف تی ، بلانکو و . . . تلاش خود در جهت عرضه محصولات درجه 1 اروپایی و چینی را به ثمر بنشانیم، همچنین واحد فنی پارسیس الکترونیک پروژه های بزرگی را در زمینه خانه های هوشمند در سطح کشور طراحی و اجرا نموده است. از سال 1394 مبحث پارکینگ هوشمند نیز به محصولات و راهکارهای نرم افزاری پارسیس الکترونیک نیز افزوده گردیده است.

درباره ما

parsys-electronic

 پارسیس الکترونیک در زمینه سیستمهای حفاظتی امنیتی، سیستمهای هوشمند ساختمان در حال فعالیت می باشد، همچنین با کسب نمایندگیهای رسمی از برندهای معتبر در زمینه دربهای اتوماتیک و دوربینهای مداربسته سهم بزرگی را از بازار این صنعت به خود اختصاص داده است    .

استخدام

parsys-electronic

پارسیس الکترونیک در جهت توسعه واحد فروش خود در فروشگاه مرکزی خود نیرو استخدام می نماید. مدیران فروش و کارشناسان فروشی که تجربه کاری در زمینه دوربین مداربسته، درب اتوماتیک و یا خانه هوشمند را دارا می باشند می توانند رزومه شغلی خود را به ایمیل [email protected] ارسال نمایند .

تماس با ما

فروشگاه مرکزی پارسیس الکترونیک

تهران، خیابان جمهوری، بزرگترین مرکز سیستمهای حفاظتی امنیتی خاورمیانه، پاساژ علاالدین دو 2
تلفــن : 66348335 (9821)
فکس : 66348344 (9821)
تلگرام : 9011504163 (98)