تامین کنندگان پارسیس الکترونیک

پارسیس الکترونیک تجهیزات  ارائه شده در سبد محصولات خود را از برندهای زیر تامین می کند. برخی از برندهای برتر در ادامه لیست شده و شما می توانید با این برندها بیشتر آشنا شوید.

نمایندگی BFT

برند BFT ایتالیا یکی از برندهای معتبر اروپایی در ایران می باشد که سابقه ای دیرین در صنعت دربهای اتوماتیک دارد. خوش نامی و کیفیت و پشتیبانی خوب این برند باعث شده است تا برند BFT جایگاه ویژه ای در بین تامین کنندگان دربهای اتوماتیک بازار ایران باز کند.

پارسیس الکترونیک به عنوان نماینده رسمی BFT ایتالیا نسبت به توزیع و ارائه خدمات پس از فروش این برند اقدام می نماید، شایان ذکر است کلیه تجهیزات ارائه شده این برند در ایران، در سبد محصولات پارسیس الکترونیک جایگاه ویژه ای دارد..

عامل فروش داهوا

یکی از کمپانی های معظم تولید دوربین مداربسته در چین کمپانی DAHUA می باشد که سهم بزرگی از بازار سیستمهای حفاظتی ایران را در دست دارد ، به جرات می توان گفت 40 الی 59 درصد برندهای معتبر بازار ایران احناس خود را از این کمپانی تهیه می نمایند و بصورت OEM در بازار ایران عرضه می کنند.

پارسیس الکترونیک به عنوان عاملیت مجاز فروش dahua در ایران نسبت به عرضه محصولات داهوا به همکاران و مصرف کنندگان عزیز با گارانتی رسمی اقدام می نماید.

نماینده vera

کمپانی خانه هوشمندبی سیم VERA یکی از برجسته ترین کمپانی های تولید کننده سیستمهای هوشمند ساختمان تحت پروتکل ZWAVE در ایران می باشد. پشتیبانی نرم افزاری قوی VERA و کیفیت قوی MAIN UNIT های این برند باعث اقبال عمومی نسبت به این برند شده است.

پارسیس الکترونیک به عنوان نماینده خانه هوشمند VERA در ایران نسبت به توزیع محصولات برند VERA در ایران اقدام می نماید.

نمایندگی BLANCO

کمپانی بلانکو کمپانی اسپانیایی می باشد که تولید سیستمهای اتوماسیون درب و تجهیزات هوشمند ساختمان را در برنامه دارد. جک دربهای اتوماتیک بلانکو از محصولات پر استقبال این کمپانی در ایران می باشند.

پارسیس الکترونیک به عنوان نماینده رسمی جکهای درب اتوماتیک بلانکو در ایران نسبت به توزیع رسمی محصولات BLANCO در ایران اقدام می نماید.

نماینده فروش سایلکس

صنایع الکترونیک سایلکس با بیش از ۲۰ سال سابقه درعرصه تولید سیستم‌های حفاظتی اولین محصول خود دزدگیر اتومبیل را به بازار عرضه نموده است و پس از آن اقلام دزدگیر اماکن و ریموتهای متنوع را نیز در سبد محصولات خود اضافه نموده اسن.

پارسیس الکترونیک به عنوان نماینده فروش سایلکس نسبت به توزیع رسمی محصولات SILEXدر ایران اقدام می نماید.

فروشگاه مرکزی

تهران، جمهوری، پاساژ علاالدین 2 واحد 520

شماره تلفن

2675-0886(۰۲۱)

 

آدرس ایمیل

دفتر مرکزی

تهران، خ فلسطین، نبش رنجبر، واحد 1

شماره تلفن

9100-2686(۰۲۱)

 

فروشگاه مجازی