اتاق آموزش پارسیس

حسین براتی هستم، مدرس اتاق آموزش پارسیس الکترونیک، در کنار تولید محتوای آموزشی پاسخگوی سوالات فنی شما همکاران گرامی در فروشگاه مرکزی هستم

محور مطالب

95%
دوربین مداربسته
95% Complete (success)
78%
درب اتوماتیک
78% Complete (success)
72%
خانه هوشمند
72% Complete (success)
83%
گیت فروشگاهی
83% Complete (success)

نقل قول :

 

اتاق آموزش پارسیس الکترونیک چیست

اتاق آموزش پارسیس الکترونیک یک اتاق مجازی آموزش می باشد که در این اتاق مدرسین فنی پارسیس الکترونیک محتوای آموزشی در زمینه دوربین مداربسته، خانه هوشمند، درب اتوماتیک، گیت فروشگاهی و سیستمهای کنترل تردد تولید می کنند. این محتوای آموزشی تحت فایلهای تصویری در سایت آپارات، مطالب آموزشی تحت فایلهای پی دی اف، محتوای آموزشی تحت وبلاگ هر موضوع ارائه می گردد. در این اتاق نرم افزارهای تخصصی حوزه های ذکر شده به عنوان یک منبع مورد اطمینان بازنشر شده و نحوه کار با نرم افزارها نیز در سر فصل آموزش به صورت ادواری قرار می گیرد. چشم انداز این اتاق مجازی آموزش پارسیس الکترونیک رشد علمی و ارتقا سطح دانش فنی همکاران فعال در زمینه های دوربین مداربسته، خانه هوشمند، درب اتوماتیک، گیت فروشگاهی و سیستمهای کنترل تردد می باشد.

 

آخرین پست ها جدول زمانی وبلاگ

درباره ما

parsys-electronic

 پارسیس الکترونیک در زمینه سیستمهای حفاظتی امنیتی، سیستمهای هوشمند ساختمان در حال فعالیت می باشد، همچنین با کسب نمایندگیهای رسمی از برندهای معتبر در زمینه دربهای اتوماتیک و دوربینهای مداربسته سهم بزرگی را از بازار این صنعت به خود اختصاص داده است    .

استخدام

parsys-electronic

پارسیس الکترونیک در جهت توسعه واحد فروش خود در فروشگاه مرکزی خود نیرو استخدام می نماید. مدیران فروش و کارشناسان فروشی که تجربه کاری در زمینه دوربین مداربسته، درب اتوماتیک و یا خانه هوشمند را دارا می باشند می توانند رزومه شغلی خود را به ایمیل [email protected] ارسال نمایند .

تماس با ما

فروشگاه مرکزی پارسیس الکترونیک

تهران، خیابان جمهوری، بزرگترین مرکز سیستمهای حفاظتی امنیتی خاورمیانه، پاساژ علاالدین دو 2
تلفــن : 66348335 (9821)
فکس : 66348344 (9821)
تلگرام : 9011504163 (98)