تامین کنندگان پارسیس الکترونیک

 
bft-logo

نمایندگی BFT

برند BFT ایتالیا یکی از برندهای معتبر اروپایی در ایران می باشد که سابقه ای دیرین در صنعت دربهای اتوماتیک دارد. خوش نامی و کیفیت و پشتیبانی خوب این برند باعث شده است تا برند BFT جایگاه ویژه ای در بین تامین کنندگان دربهای اتوماتیک بازار ایران باز کند.

پارسیس الکترونیک به عنوان نماینده رسمی BFT ایتالیا نسبت به توزیع و ارائه خدمات پس از فروش این برند اقدام می نماید، شایان ذکر است کلیه تجهیزات ارائه شده این برند در ایران، در سبد محصولات پارسیس الکترونیک جایگاه ویژه ای دارد..

dahua-logo

عامل فروش dahua

یکی از کمپانی های معظم تولید دوربین مداربسته در چین کمپانی DAHUA می باشد که سهم بزرگی از بازار سیستمهای حفاظتی ایران را در دست دارد ، به جرات می توان گفت 40 الی 59 درصد برندهای معتبر بازار ایران احناس خود را از این کمپانی تهیه می نمایند و بصورت OEM در بازار ایران عرضه می کنند.

پارسیس الکترونیک به عنوان عاملیت مجاز فروش dahua در ایران نسبت به عرضه محصولات داهوا به همکاران و مصرف کنندگان عزیز با گارانتی رسمی اقدام می نماید.

btf-logo

نماینده btf

از برندهای معتبر دوربین دوربین مداربسته ایران علی الخصوص در حوزه دوربینهای آنالوگ می باشد که همیشه به علت کیفیت بسیار عالی خود در کیس دوربین مداربسته، و برد اصلی آن از فروش بالایی در بازار برخوردار بوده است.

پارسیس الکترونیک به عنوان نماینده BTF نسبت به توزیع محصولات BTF و خدمات پس از فروش و گارانتی این برند اقدام می نماید.

vera-logo

نماینده vera

کمپانی خانه هوشمندبی سیم VERA یکی از برجسته ترین کمپانی های تولید کننده سیستمهای هوشمند ساختمان تحت پروتکل ZWAVE در ایران می باشد. پشتیبانی نرم افزاری قوی VERA و کیفیت قوی MAIN UNIT های این برند باعث اقبال عمومی نسبت به این برند شده است.

پارسیس الکترونیک به عنوان نماینده خانه هوشمند VERA در ایران نسبت به توزیع محصولات برند VERA در ایران اقدام می نماید.

blanco-logo

نماینده blanco

کمپانی بلانکو کمپانی اسپانیایی می باشد که تولید سیستمهای اتوماسیون درب و تجهیزات هوشمند ساختمان را در برنامه دارد. جک دربهای اتوماتیک بلانکو از محصولات پر استقبال این کمپانی در ایران می باشند.

پارسیس الکترونیک به عنوان نماینده رسمی جکهای درب اتوماتیک بلانکو در ایران نسبت به توزیع رسمی محصولات BLANCO در ایران اقدام می نماید.

silex-logo

عاملیت فروش سایلکس

صنایع الکترونیک سایلکس با بیش از ۲۰ سال سابقه درعرصه تولید سیستم‌های حفاظتی اولین محصول خود دزدگیر اتومبیل را به بازار عرضه نموده است و پس از آن اقلام دزدگیر اماکن و ریموتهای متنوع را نیز در سبد محصولات خود اضافه نموده اسن.

پارسیس الکترونیک به عنوان نماینده فروش سایلکس نسبت به توزیع رسمی محصولات SILEXدر ایران اقدام می نماید.

درباره پارسیس الکترونیک آماری با ما آشنا شوید

24

تعداد نمایندگان کشوری ما

127

تعداد عاملین فروش کشوری ما

3482

تعداد محصولات قابل ارائه ما

4

تعداد نمایندگی های ما

پارسیس الکترونیک با همت و دانش فنی جمعی از متخصصین جوان و با تجربه فعال در زمینه خانه های هوشمند، درب اتوماتیک، دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی امنیتی در سال 1387 تاسیس گردید، در این سالیان موفق شده ایم به عنوان یکی از توزیع کنندگان عمده دوربین مداربسته و درب اتوماتیک سهم بسیار خوبی از بازار ایران را نصیب خود کنیم و با اخذ نمایندگی رسمی برندهای معتبری مانند هایک ویژن، بی اف تی ، بلانکو و . . . تلاش خود در جهت عرضه محصولات درجه 1 اروپایی و چینی را به ثمر بنشانیم، همچنین واحد فنی پارسیس الکترونیک پروژه های بزرگی را در زمینه خانه های هوشمند در سطح کشور طراحی و اجرا نموده است. از سال 1394 مبحث پارکینگ هوشمند نیز به محصولات و راهکارهای نرم افزاری پارسیس الکترونیک نیز افزوده گردیده است.

برندهای ما از بهترین برندها برای شما انتخاب می کنیم

درباره ما

parsys-electronic

 پارسیس الکترونیک در زمینه سیستمهای حفاظتی امنیتی، سیستمهای هوشمند ساختمان در حال فعالیت می باشد، همچنین با کسب نمایندگیهای رسمی از برندهای معتبر در زمینه دربهای اتوماتیک و دوربینهای مداربسته سهم بزرگی را از بازار این صنعت به خود اختصاص داده است    .

استخدام

parsys-electronic

پارسیس الکترونیک در جهت توسعه واحد فروش خود در فروشگاه مرکزی خود نیرو استخدام می نماید. مدیران فروش و کارشناسان فروشی که تجربه کاری در زمینه دوربین مداربسته، درب اتوماتیک و یا خانه هوشمند را دارا می باشند می توانند رزومه شغلی خود را به ایمیل [email protected] ارسال نمایند .

تماس با ما

فروشگاه مرکزی پارسیس الکترونیک

تهران، خیابان جمهوری، بزرگترین مرکز سیستمهای حفاظتی امنیتی خاورمیانه، پاساژ علاالدین دو 2
تلفــن : 66348335 (9821)
فکس : 66348344 (9821)
تلگرام : 9011504163 (98)