با اتاق آموزش پارسیس اطلاعات فنی خود را بروز نگهدارید!

ویدئوها و مقالات آموزشی پارسیس برای کمک به شما همکاران گرامی تهیه و پخش می گردند.

“من مدرس اتاق آموزش، اینجا هستم برای کمک به شما!”

حسین براتی هستم، مدرس اتاق آموزش پارسیس الکترونیک، در کنار تولید محتوای آموزشی پاسخگوی سوالات فنی شما همکاران گرامی در فروشگاه مرکزی هستم

.

محور مطالب

کانال آپارات پارسیس

  • دوربین مداربسته 74% 74%
  • جک پارکینگ 64% 64%
  • دزدگیر اماکن 59% 59%
  • خانه هوشمند 22% 22%

ویدیو

 آخرین فیلم جعبه گشایی را مشاهده کنید

چرا آموزش

برای گسترش بازار خود هر روز آموزش ببینید

واحد فنی پارسیس الکترونیک همواره در حال تولید مقالات و محتوا آموزشی فنی جهت ارتقا دانش همکاران خود می باشد. در این مقالات آموزشی بیشتر سعی شده است نحوه نصب تجهیزات، کار با سیستم و . . .  به سادگی آموزش داده شود. گاهاً خیلی از همکاران حتی با کمک مقالات یا ویدئوها سیستمها را بدون داشتن دانش قبلی می توانند نصب نمایند. همچنین در برخی از موارد همکاران و نمایندگان با تماس تلفنی با پارسیس مشکلات خود را بصورت آنلاین حل کرده و می توانند سیستمهای مورد نیاز خود را به راحتی نصب نمایند.

اتاق آموزش پارسیس الکترونیک

شامل چه مواردی می شود؟

نرم افزارهای تخصصی

راهنمای نصب محصولات

جعبه گشایی محصولات

گفتگو و مشاوره

اتاق آموزش پارسیس الکترونیک

 اتاق آموزش پارسیس چیست؟

اتاق آموزش پارسیس الکترونیک یک اتاق مجازی آموزش می باشد که در این اتاق مدرسین فنی پارسیس الکترونیک محتوای آموزشی در زمینه دوربین مداربسته، خانه هوشمند، درب اتوماتیک، گیت فروشگاهی و سیستمهای کنترل تردد تولید می کنند. این محتوای آموزشی تحت فایلهای تصویری در سایت آپارات، مطالب آموزشی تحت فایلهای پی دی اف، محتوای آموزشی تحت وبلاگ هر موضوع ارائه می گردد. در این اتاق نرم افزارهای تخصصی حوزه های ذکر شده به عنوان یک منبع مورد اطمینان بازنشر شده و نحوه کار با نرم افزارها نیز در سر فصل آموزش به صورت ادواری قرار می گیرد. چشم انداز این اتاق مجازی آموزش پارسیس الکترونیک رشد علمی و ارتقا سطح دانش فنی همکاران فعال در زمینه های دوربین مداربسته، خانه هوشمند، درب اتوماتیک، گیت فروشگاهی و سیستمهای کنترل تردد می باشد.

جعبه گشایی

فیلمهای آنباکسینگ پارسیس

واحد تولید محتوا پارسیس با جعبه گشایی محصولات جدید بازار جزئیات داخل پکیج را نمایش می دهد. با دیدن فیلمهای آنباکسینگ می توانید قبل از خرید دید صحیح تری داشته باشین. درنهایت با دید بهتری که پیدا می کنید خرید مطمئن تری خواهید داشت.