سیستمهای کنترل تردد

ریدر برد بلند بلانکو

ریدر برد بلند بلانکو

یکی از ارکان اصلی سیستمهای مدیریت پارکینک کنونی تگخوانها یا ریدرهای برد بلند UHF هستند که وظیفه خواندن کد هر تگ که به شیشه ماشین یا وسیله نقلیه چسبیده است را بر دوش می کشند.

در این مقاله شما می توانید با ریدر برد بلند بلانکو اسپانیا که توسط نماینده بلانکو در ایران پارسیس الکترونیک توزیع می گردد آشنا شده و راهنمای نصب و کاتالوگ آن را دانلود فرمایید. این ریدر یک تگخوان 5 تا 8 متری می باشد که بدون خطا و با کیفیت کاری قابل قبولی می تواند کد هر تگ را از فاصله طولانی بخواند.

این ریدر برای خواندن تگهای پسیو در فرکانس UHF مورد استفاده قرار می گیرد.

به کمک این ریدر و تگهای پشت شیشه می توانید از فاصله دور وقتی به درب اتوماتیک یا راهبند نزدیک می شوید بدون هیج عکس العملی از طرف شما مانند فشردن ریموت درب اتوماتیک و . . .  درب یا راهبند اتوماتیک را باز نموده و گزارشی از تردد را بر روی کنترلر خود داشته باشید، شایان ذکر است نرم افزارهای متصل به این تگخوان می توانند امکانات خوبی را به شما ارائه دهند، بطور مثال از طریق نرم افزار شما می توانید هر شخصی که شارژ خود را درساختمان پرداخت نکرد محدود کنیم.

 

 

راهنمای نصب ریدر برد بلند بلانکو

 

کاتالوک تگخوان برد بلند بلانکو

 


نظر دادن

استخدام

شرکت پارسیس الکترونیک همواره بر این عقیده بوده است که ایستادگی در بلندای این صنعت بدون پشتوانه پرسنل امین و سخت کوش میسر نمی باشد. لذا از اشخاصی که تمایل به فگیت فروشگاهی سیب

 

درباره ما

parsys-electronic

شرکت پارسیس الکترونیک با هدف رشد علمی و افزایش میزان استفاده از سیستمهای حفاظتی امنیتی، سیستمهای هوشمند ساختمان فعالیت خود را ادامه می دهد، پارسیس الکترونیک با کسب نمایندگیهای رسمی از برندهای معتبر در زمینه دربهای اتوماتیک و دوربینهای مداربسته سهم بزرگی را از بازار این صنعت به خود اختصاص داده است    .

تماس با ما

فروشگاه مرکزی پارسیس الکترونیک

تهران، خیابان جمهوری، بزرگترین مرکز سیستمهای حفاظتی امنیتی خاورمیانه، پاساژ علاالدین دو 2
تلفـــن: 66348335 (9821)
فکس : 66348344 (9821)

عضویت در خبر نامه

از جدیدترین محصولات و تخفیف های ما آگاه شوید..