دوربینهای مداربسته

آپدیت دستگاه دی وی آر

آپدیت دستگاه دی وی آر

در این مطلب شما می توانید آموزش بروز رسانی دی وی آر ای اچ دی سانکس sunnex از طریق USB را آموزش دیده و دستگاه خود را آپدیت کنید تا مشکل انتقال تصویر این دستگاهها برطرف شوند.

عموما برای آپدیت دستگاه های DVR شما باید نسخه جدید را مطابق با مشخصات دستگاه از کمپانی سازنده تهیه نموده و مطابق با دستورات سازنده آپدیت را با فرمتی که سازنده  تایید نموده است، اعمال کنید. به عبارت دیگر طریقه آپدیت کردن دستگاههای دی وی آر موجود در بازار متفاوت بوده و شما می بایست با طریقه های مورد تایید هر سازنده دی وی آر مشتری خود را آپدیت کنید.

جهت بروز رسانی دستگاههای 2088 و 2184 شرکت سانکس sunnex باید ابتدا فایلهای آپدیت این دو دستگاه که در کانال تلگرام پارسیس الکترونیک می باشد را دانلود کرده و مراحل زیر را به ترتیب با نهایت دقت انجام دهید.

برای بروز رسانی دستگاه DVR خود از طریق درگاه USB ابتدا فایل مورد نظر آپدیت با پسوند tar را از کانال پارسیس الکترونیک دانلود کنید.

سپس از مکانی که فایل مورد نظر را ذخیره نموده اید، فایلها را داخل فلش  USB قرار دهید ( نکته  بسیار مهم نیازی به extract  کردن فایل مورد نظر نیست)

در نظر داشته باشید که فایل tar  را بدون پوشه بندی بر روی USB قرار دهید.

بعد از متصل کردن USB به دستگاه DVR به منوی اصلی دستگاه مراجعه کرده و به تنظیمات پیشرفته دستگاه میروید.

در منوی تنظیمات پیشرفته دستگاه دی وی آر به پنجره بروزرسانی را باز می کنیم.

در این پنجره شما دو گزینه پیش روی خود دارید.

1- موقعیت مکانی فایل مورد نظر

2- نام فایل شناسایی شده.

در گزینه تنظیمات موقعیت مکانی شما میتوانید با توجه به آپدیت مورد نیاز فایل های مورد نظر را انتخاب کنید.

در گزینه نام فایل ها شما نام فایل مورد نظر را مشاهده میکنید.

بعد از انتخاب فایل مورد نظر دستگاه فایل آپدیت را شناسایی  بر روی کلید تعبیه شده بروزرسانی در منو دستگاه دی وی آر ای اچ دی کلیک کرده و دستگاه شروع به بروزرسانی میکند.

حتما توجه داشته باشید که در طول بروزرسانی دستگاه DVR را ابدا خاموش نکنید و یا کابل برق متصل به دستگاه را جدا نکنید در این صورت بروزرسانی انجام نشده و دستگاه دچار مشکل اساسی میشود.

پس از بروزرسانی دستگاه DVR مورد نظر خود را ری استارت کرده و همراه با نرم افزار آپدیت شده روشن میشود. این کار معمولا چند دقیقه ای بیشتر از حد معمول طول میکشد پس شکیبا باشید. دستگاه DVR شما به این طریق آپدیت شد. در صورتیکه نیاز به آپدیت دستگاههای دیگر داشتید می توانید با بخش فنی ما نیز ارتباط برقرار کنید.

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید


نظر دادن

درباره ما

parsys-electronic

شرکت پارسیس الکترونیک با هدف رشد علمی و افزایش میزان استفاده از سیستمهای حفاظتی امنیتی، سیستمهای هوشمند ساختمان فعالیت خود را ادامه می دهد، پارسیس الکترونیک با کسب نمایندگیهای رسمی از برندهای معتبر در زمینه دربهای اتوماتیک و دوربینهای مداربسته سهم بزرگی را از بازار این صنعت به خود اختصاص داده است    .

استخدام

شرکت پارسیس الکترونیک همواره بر این عقیده بوده است که ایستادگی در بلندای این صنعت بدون پشتوانه پرسنل امین و سخت کوش میسر نمی باشد. لذا از اشخاصی که تمایل به فعالیت در این خصوص دارند، دعوت به همکاری می نماید.

 

اپراتور تلگرام

09011504163

 

 

تماس با ما

فروشگاه مرکزی پارسیس الکترونیک

تهران، خیابان جمهوری، بزرگترین مرکز سیستمهای حفاظتی امنیتی خاورمیانه، پاساژ علاالدین دو 2
تلفـــن: 66348335 (9821)
فکس : 66348344 (9821)

عضویت در خبر نامه

از جدیدترین محصولات و تخفیف های ما آگاه شوید..